Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suchasiucha

Topik szczerości- tylko kulturalnie proszę!

Polecane posty

Jest kilka osób którym chcę powiedzieć co o nich myslę:classic_cool: Niedziel- jesteś dobry facet tylko trochę pogubiony. Lubisz na siebie zwracać uwagę swoimi nieudanymi próbami samobójczymi, ale wszyscy już na Ciebie zlewają:classic_cool:. Jesteś aż tak głupi że aż fajny. Na pewno zostaniesz w mojej kafeteryjnej pamięci na długo:classic_cool: Gosialicious- w kafeteryjnej rzeczywistości jesteś dla mnie tępą dziewuchą, która na siłę chce dowartościować się:O Nie lubisz pomarańczy i klniesz na nich bo myślisz że jak masz czarny nick to jesteś lepsza:D gardzę takimi jak Ty. Ale nie powiem, czasem "mondrze" się wypowiesz Pozdrawiam środkowym palcem- kafe to drugi Twój świat:classic_cool: siedzisz tutaj godzinami i pierdolisz o niczym:) ale za to Cię lubię 🖐️Masz początkową fazę alkoholizmu:classic_cool: lecz się... Carrie, Husky, Frela, Adwo, Alogia- jesteście dla mnie zdesperowanymi istotami codziennego życia kafe. Chcecie być sławne za wszelką cenę. Wymyślacie bezsensowne topiki, na które wpisują sie ciągle te same osoby:O Poza tym jest wiele osób, które siedzą tutaj w dzień pod pomarańczowymi nickami a na wieczór zmieniają się na czarno w celu swoistego kamuflarzu:classic_cool: Wstydzą się tego, że kafe to całe ich życie:classic_cool: Pozdrawiam wszystkim kafeteryjnych psycholi 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
znaczy mnie się upiekło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
kocham was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco- zapomniałam o Tobie Ty kafeteryjny nieudaczniku:classic_cool: ale dobrze że się przypomniałeś. Masz popierdolone pod kopułą. Gadasz od rzeczy ale problem w tym, że mi się to wcale nie podoba😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
kamuflaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
czule żegnał go ród kozi mama i sędziwy tata a matołek wziął tobołek i wędruje na kraj świata:D nie mam do ciebie urazy twoja sprawa kogo tam sobie lubisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
rozmowa kontrolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
i weź alpagie i choć na Pragie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha a umisz zrobić
laske dupom? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bredziszowa
przystojniak ma kompleksy na punkcie fjuta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a AsiaBi to
puszczalska zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba raczej
kafezdzira:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frela to
kakaowe oko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzystam z okazji
i upublicznie ze wkurwia mnie na kafe wakacyjna uroda 21 i przystojniak 81. Poyeby jedne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa przelotem///
autorko topiku po tym co piszesz widać, że jesteś cholernie mocno emocjonalnie związana z tym miejscem. Czy to dobrze dla twojej równowagi psychicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×