Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość póŹno

Czasem jest zwyczajnie za późno na miłość ...

Polecane posty

Gość Piękna stara panna
Ja mam ten sam problem. Choć wszyscy twierdzą, że mam wyjątkową urodę - jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcieć, to wbrew pozorom, czasem oznacza wpakować się w większe G niż samotność to się desperacją nazywa po prostu, niektórzy sa pojedynczy i już ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
wszystko ma w życiu swój czas i na nic nie jest nigdy za wczesnie ani za pózno i tak będzie co ma być to po co jakieś tam gdybanie albo rezygnacja , jako ci pisane tako się CI stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczkazokieneczka
To że kobieta jest sama to nie koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczkazokieneczka
Zgadzam się co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się zgadzam, po prostu dziś jest mi ciężko, więc wzycham... kolejna znajoma wkrótce bierze ślub, tylko ja jedna zostałam sama ... prawdziwie sama - męczy mnie perspektywa tego, że skończe jak mój Ojciec... no nic, w ogóle jestem w szoku, że tak beznadziejny topik się utrzymuje :-D oficjanie można sobie tutaj westchnąć ... a to Ci żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
fajnie czasami sobie powzdychać grupowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy musi mieć szczęśliwe życie. Nikt tego nie obiecywał i nie ma co oczekiwać, że to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie grupowe malkontenctwo :-) ja już nie liczę na to że mój los sie odmieni - co Ty po prostu sie nad sobą chce chwilke poużalać, ot cala filozofia - taki kontrolowany dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczkazokieneczka
co dla ciebie jest sukcesem? w ciągu kilku minut może się wiele zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może być inaczj, bo to jakie się ma życie jest nie tylko efektem starań, czasem niestety coś innego decyduje o tym jak ono wygląda ... no i wtedy można jedynie się z tym pogodzić, albo zafundować sobie psychiatryk ... nie ma innego wyjścia większość zwiazków rodzi się w młodych latach, bo wtedy się jest jeszcze na tyle ugodowym, mało doświadczonym, że podejmuje się bez bólu ryzyko ... niestety z wiekiem już się nie chce, ciężej sie dopasować, musiałby stać się cu .. a to mało prawdopodobne, kiedy ma się od zawsze pecha .... dla mnie za późno doopa ... trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie zmieni, chyba że na gorsze. Im człowiek starszy, tym większe problemy ze zdrowem. Im dłużej żyje, tym więcej bliskich traci. Już za późno na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o sukces, czy wygraną pogodzenie się z losem czasem jest jedyną przepustką do jako takiego szczęścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczkazokieneczka
Nigdy nie jest za pózno a ryzyko jest zawsze, nikt nie jest ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolni farmerzy
teraz to tylkotrumny mozemy wybierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolni farmerzy
mi sie podoba najpierw regał,,a potem w razie potrzeby domeK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest za późno. Chcesz mieć dzieci w wieku czterdziestu lat, żeby zrobić z nich sieroty jeszcze w szkole podstawowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczkazokieneczka
Więcej wiary i pozytywnego nastawienia do życia i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolni farmerzy
wzdychne eeehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle znowu narzekanie bez podstaw. Tak najlepiej, siedzieć na dupie i pisać głupoty że nie mamy wpływu na to jak nasze życie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolni farmerzy
i zamiast mamo ,ktos powie na ulicy babciu kup wnusi cukierki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniaci z Was ludzie o te dzieci właśnie chodzi - trzeba się z tym pogodzić - kobiety mają ograniczony czas na to by poczuć to szczęście akurat - trochę to Matka natura pokpiła akurat,choć bycie rodzicem w późnym wieku jest ryzykowne dla obu płci, bardziej rzecz jasna ze względu na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolni farmerzy
Dominik jest rozbawi Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik, nie mam wpływu na to, że choruję na nowotwór, przez to przestałam bywać, wierzyć w sibie jako kobieta, nie czuję się atrakcyjna i nie wierzę, zę mógłby mnie akurat pokochać ktokolwiek, skoro dookoła tyle pięknych, zdrowych, młodych ... czysto biologicznie i logicznie na to patrzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczkazokieneczka
Miłość czesem bywa okrutna więc czsem lepsza samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz o tym napisaląś to skąd mogłem wiedzieć. Sam się zmagam też z innym defektem, który zrujnował mi życie ale nie zwalam wszystkiego na to. Mimo to staram się normalnie żyć i nawet że mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. miłego wieczoru sorry - uważam, że zawsze można sobie chwilę powzdychać, to też potrzebne :-) pokpilam sprawę - nie bylo tego wpsiu, po prostu tu się wzdycha, OT CO DOMINIK :-D cześć wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także się staram dominik :-) po prostu jest czasem ciężko, nie sądzisz, że można czasem przynajmniej anonimowo pokazać, ze nie koniecznie masz ciągle siłe być dzielny? to wszystko żebyś wiedziała - miłość yła dla mnie okrutna - dlaetgo już nie zaufam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×