Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kalienne

Rejestarcja w urzędzie pracy jako bezrobotna - od kiedy będę iść do lekarza?

Polecane posty

Od miesiąca jestem bezrobotna, mam 26 lat. Tylko do jutra mam ważne ubezpieczenie w ramach NFZ. 20 września czeka mnie poważna operacja i zastanawiam się kiedy powinnam zarejestrować się jako bezrobotna, żeby korzystać z bezpłatnej opieki lekarskiej. Czy w dzień rejestracji jest dniem, kiedy już mogę iść do lekarza bezpłatnie czy liczy się to dopiero od następnego miesiąca, czyli np zarejestruje się powiedzmy 12 września ale dopiero od października mogę korzystać z opieki. Powiedzcie mi jak to jest proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu jestes ubbb
z dniem rejestracji jesteś ubezpieczona, tylko upomnij się od razu o ten świstek z pieczatką. Bo mi tego od razu nie dali:/ mimo że ubezpieczonym się jest, ale u lekarza zazwyzcaj chcą jakieś potwierdzenie. I przez to drugi raz musiałam iść po durny świstek, który sami mi powinni dać. Zaoszczędziło by to czasu i mi, i oni mieli by mniej pracy , a i inni ludzie by stali krócej w kolejkach. Ale to takie cyrki sa, że ludzie tak czas musza marnować bo im się łaskawie nie chce o wszystkim pamiętać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×