Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
make more possible

dodatni test ciazowy w 6 dniu cyklu

Polecane posty

hej dziewczyny, mam pytanko, moze mi pomozecie 25 sierpnia przyszla @, to byl nasz 4 cykl staran (2 cykl stosowalam Luteine) niestety w tym cyklu wszystie testy owulacyjne wyszly mi negatywne, mimo ze w 12dc usg pokazalo 18mm pehcerzyk przed @ pojawilo sie plamienie, trwalo 5 dni @ przyszla 25 sierpnia, zaczelam nowy cykl. wczoraj, w 5 dniu cyklu cos mnie podkusilo zeby zrobic juz test owulacyjny - ku mojemy zdziwieniu wyszedl dodatni! powtorzylam, znowu to samo! wyczytalam na necie ze czesto w ciazy testy owulacyjne wychodza ozytywnie biore rozne wspomagacze typu wiesiolek i wiem ze nie powinno sie ich w ciazy brac, dlatego by sie upewnic ze nie jestem w ciazy zrobilam dzisiaj test ciazowy zwykly, tani, byle jaki, druga kreska wyszla blada powtorzylam, znowu kreska blada ze sklepu przynioslam Clearblue i wyszedl natychmiast piekny +... moje pytanie jest takie, jak to mozliwe ze w ciazy jestem skoro mialam normalna @ poprzedzona plamieniami ( z plamieniami walcze od kilku cykli - stad Luteina) ?? @ pojawila sie bez opoznienia czy moze bylam w ciazy i poronilam biochemicznie, a HCG zwyczajnie sie po niej utrzymuje jeszcze? mieszkam w uk i nie wiem jak sobie z tym poradzic tutaj, prosze o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×