Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

budzenie sie w nocy...

Polecane posty

corka skonczyla 9 miesiecy i nadal sie budzi w nocy do jedzienie i picia,czy to normalne?,chodzi spac ok 21 i wtedy daje jej mleko lub kaszke (mleka pije ok 150ml wiecej za nic nie chce wypic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz hehe niektore dzieci budza sie do dwoch lat,ja wyszlam z opresji zamiast mleka podajac wode tydzien sie przemeczylam a potem sie oduczyla :)i zaczela przesypiac noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
mój już od 3 miesiaca się nie budzi na jedzenie...może w ciągu dnia je za mało?? i jak wygrałaś konkurs bobovity??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguły u mnie córka do 1,5 roku jadła w nocy az w końcu sie zawzięłam i dawałam wode i po kilku dniach był spokój a synek nie je w nocy i przesypia generalnie całe nocki odkąd skończył 3 miesiące :):):) ja bym na Twoim miejscu odstawiła mleko w nocy po kilku dniach będziesz miała spokój :):) dodam że córka jak zamiast mleka zaczęłam dawać wodę robiła nieziemskie awantury ale po kilku dniach spasowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wygralam to byla tylko zabawa,przeciez po to sa konkursy,wygral taki chlopczyk a kto zostal wyrozniony to nie wiem. niby dale jej duzo jedzenia w dzien nie wiem czemu sie budzi :( mojego brata synek jest o 2 miesiace mlodszy i sprzesypia noce od 2 miesiaca zycia jest na butli ja karmilam piersia do 8 miesiaca potem nie chciala,moze od tego ze w nocy jadla z piersi i teraz tez w nocy glodomor jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram sie być kulturalna
Mój 10 tygodniowy syn przesypia już 8 godzin w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kazde dzecko jest inne moj np zjada BARDZO DUZO W DZIEN A I TAK DOJADA W NOCY ..Ma 7 miesiecy ,a znaM takie dzieci gdzie przesypialy cala noc od urodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cma cme goni
Mój ma 10 miesięcy i też się budzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zalozylam podobny temat :) Też mam taki problem mój synek ma skończone 8 mies w dzień je rano - pierś, ok godz 11 deserek (jabłko, brzoskwinie itp), 14 obiadek (warzywa z jakimś mięskiem), ok godz 17 jogurt dla maluszka bobovita, ok 20 pierś do zaśnięcia po kąpieli Wychodzi, że nie je zbyt często w dzień ale rozwiaja się prawidłowo. Dopiero w nocy zazyna się koszmar bo pierwszy raz budzi się do cycka ok 12 i potem to już praktycznie co godzinę i tak do rana. Dzieje się tak już od 2 tyg - nie wiem czy to tak ma wygladać bo wcześniej tak nie robił - budził się co 3,5- 4 godz. Śpi w swoim łóżeczku w naszej sypialni więc nic się nie zmieniło, a nie chcę go brać do siebie aby z nami spał. Co myślicie? Czy może jest uż w takim wieku, że moje mlekao nie starcza mu i daletego tak często się budzi. Czytałam, że takie dziecoiaczki powinny przesypiać już noc, a u nas jest wręcz odwotnie. NIe idą u żeby bo już ma 6 i dziąsełka nie są popuchnięte. Chciałabym dalej karmić go piersią ale nie w tak małych odstępach czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbskzcb
wg mnie dzieci się nie najadają w ciągu dnia...spróbuj przed snem jak dajesz mu cycka, najeść sie ale tak żeby pokarm był bardziej wartościowy-zobaczysz że dziecko bedzie dłużej spało, ja tez tak miałam wprowadziłam butelkę i był spokój z budzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi nowina
do ostaniej wypowiedzi jesteś z tych mam co uwazają ze ma w mleku życiodajne substancje i tylko wtedy dziecko bedzie iao to co najlepsze, otóż ważniejsze jest dla dziecka spanie ciągiem kilku godzin , to wtedy rośnie i sie rozwija . Mleko modyfikowane nie gryzie, ma wszystkie potrzebne skłądniki dla zdrowego rozwoju niemowlaka. Moją córkę karmiłam piersia 6 miesiecy , teraz ma 2 lata i dalej dostaje na noc mleko z kleikiem , od momentu kiedy dostala butle przesypia całe noce , bez pobudek na picie . Szczęsliwa i wyspana mama = szczęsliwe dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "też mi nowina" a co jesli pluje mlekiem modyfikowanym i to różnymi mieszankami???? próbowałam oststnio bo wychodziłam i chciałam spróbować czy będzie jadł mleko modyfikowane - miałam rózne probki mleka róznyh firm - wypróbowałam 4 rodzaje i żande mu nie smakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbskzcb
do też mi nowina a co ja napisałam?? że jak wprowadziłam butelke to był spokój!! potrafisz czytać?? ale nie wszystkie mamy chcą dawać mleko modyfikowane więc poradziłam aby sie porządnie najeść wtedy mleko jest bardziej wartościowe!! czytaj dokładnie a potem się wymądrzaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma prawie rok i ostatnie 3 noce karmiłam po 5/6 razy, przed wczoraj przespała całą noc a wczorajsza 5 razy :) idą 4 ząbki na raz. :) W dzień bardzo mało je a w nocy budzi się do piersi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy...
A co wy qrwa myślicie, że skoro dzieciak budzi się w nocy z głodu to wodą go nasycicie? :o Same debilki pijcie wodę jak z głodu was skręca:o Brednie wypisujecie, że w dzień się nie najada i dlatego w nocy się budzi. Gówno prawda. Ileż dziecku można wciskać jedzenia:o Zje tyle ile może, a nie pie.rdolenie, że w dzień się nie naje to w nocy się budzi:o Gorszych kretyńskich wypowiedzi dawno nie czytałam. Autorko albo idą zęby albo dziecko poprostu się przestawiło na niespanie. Różne są etapy w rozwoju dzieci. Śpi smacznie i nagle zaczyna się budzić z neiwiadomych powodów. Trzeba wstać i albo dać smoczka, a jak nie zaśnie i marudzi to poprostu nakarmić. Przecież nie można dziecku odmówić jedzenia:o Głupota je.bniętych matek nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowy... - w błędzie jesteś. Moja córka na bank sie nie najada bo je bardzo mało, duzo mniej niż zwykle, nic ciepłego nie tknie. Ida ząbki właśnie. W nocy budzi się z głodu do piersi i je po 10/15min albo i dłużej. Wczesniej budziła się raz góra 2 razy i tylko piła (ok 5min przy piersi). :) a teraz potrafi być przy jednej ok 10 min wiec jest głodna i tak do 6 razy na noc od 21 do 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbskzcb
odezwała się i odkryła Amerykę!! podajemy tylko przykłady dlaczego dziecko moze się budzić!!! czytaj uważnie debilko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy...
Przykłady z du.py wzięte :o Co za matka oszukuje dzieciaka wodą kiedy ono jest głodne:o Pier.dolicie 3 po 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy...
fajna babka Je tyle ile potrzebuje:o A skoro więcej nie chce to znaczy, że ma zapełniony żołądek. Mnie generalnie chodzi o to, że skoro dzieciak budzi się w nocy to matka ma go obowiązek nakarmić, a nie oszukiwać wodą:o Hipokryzja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbskzcb
ta każde dziecko na świecie które budzi się w nocy jest głodne....pierdolenie...mój tez zaczął się budzić...ale daje mu smoczka i idzie dalej spać, nie mam zamiaru go karmic w nocy jak wiem że w dzień je duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powyższej wypowiedzi -> nie wiem czy masz dzieci , ja mam dwoje i to bardzo różniących sie od siebie i bynajmniej to że moja córka mając rok pila butlę w nocy nie było oznakiem głodu tylko przyzwyczajenia, szybko skonczyła z tym po tym jak zamiast mleka dostawała wodę, a wdzień jadła tyl esamo.........tak więc wypraszam sobie te teksty bo każde dziecko inne...................jedne głodne a drugie nie tylko ma nawyk jedzenia w nocy i tyle.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy...
I wpis wyżej typu: "najedz się, żeby twój pokarm był bardziej wartościowy" Buhahahaha:D:D:D:D:D Pokarm z piersi jest zawsze taki sam wartościowy :o I takie pi.zdy mają dzieci, a gówno wiedzą na tego typu tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy...
stelka27*** Taaaa przyzwyczaił się :D:D:D:D Jakby nie był głodny to by nie ciągnął kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowy... - nie zgodze się z Tobą :) dziecko moze budzic z w nocy z głody albo z potrzeby przytulenia się jezeli z głodu to oczywiście że woda sie nie oszuka jeżeli z potrzeby przytulenia się np do piersi to woda jak najbardziej, jest to jeden ze sposobów odzwyczajania od piersi w nocy. A smok... nie ma nic gorszego niz smok w buzi u dziecka- to tylko wygoda matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbskzcb
do krowy------ większej bzdury to juz dawno nie czytała, obojętnie co żresz to pokarm bedzie taki sam?? no chyba cie pogięło i to ostro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokarm z piersi jest zawsze taki sam wartościowy - buhahaha, nie wyzywaj ludzi od kretynek bo Ty mądrością nie grzeszysz. Faktycznie pokarm zalezy od diety matki, nie bedzie wartościowy jak dieta matki bedzie uboga. Ty chyba nie masz dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowy...
Du.po wołowa im dziecko starsze tym więcej jesz:o chyba logiczne. Więc nie pie.rdól mi tu, że pokarm traci na wartości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×