Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikuniam

roan marita

Polecane posty

Gość gość
Polecam, moje dziecko jezdzi iuz jako trzecie w nim. Material nie blaknie, kola nie rdzewieja, prowadzi sie lekko i nie telepie dzieckiem na wybojach. Jedzie plynnie i w razie nierownosci buja dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lisopadzie zostalam mama,kupilam wozek nowoczesny ze skretnymi kolami itp,po dwoch miesiacach spacer przerodzil sie w kpszmar,snieg na chodnikach,blokujace sie przednie kola dziecko podskakujace pod sama bude na nierownosciach,nie mowiac juz o tym,ze corka dzybk rosla I przestala sie miescic w gondoli ,naubierana w kombinezony I spiwory darla sie ptzez pierwsze 40 minut az eczona placzem zasnela.W deseracji zaczelam szukac wozka z duza gondola trafilam na roan marite ,kupilam 2 w 1 uzywana za 200zl I wiecie co??to istne ferrari wsrod wozkow,wielka gondola cora spi po 2 minutach spaceru jak krolowa,zawieszenir miekkie,wozek plynie.Polecam zamiast tych wszustkich skretno kolowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018 rok i ktos dalej jezdzi tymi czołgami? Mialam okazje sie przejechac bo dostalam taki wozek, po jednej przejazdzce wyladowal w piwnicy. Moze jak sie mieszka na koncu swiata i trzeba sie przedzierac przez wertepy i zaspy to sie sprawdza... dla mnie w miescie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mysle ze moze kupie używany, są duzo tansze ale bez gwarancjismutas.gif czy wsze wózki sie psuły?" - jeśli decydujesz się na używany i podoba ci się marita - weź emmaljingę. Nie ma wygodniejszego i lepszego wóżka dla maluszka! Te wózki po trójce dzieci wyglądają i sprawują się jak nowe, zniszczenia widać od 4-5 w górę. Mam i KOCHAM. Poza nim mam drugi, nowoczesny (do sklepów, kościoła itp.) więc nie przeszkadza mi jego tradycyjny wygląd i ciężar. Prowadzenie to bajka, na krawężniki wjeżdża jak czołg, nawet nie trzeba podbijać, w sklepie na śliskiej powierzchni obraca się wokół własnej osi - nie przeszkadza brak skrętnych kół...fantastyczna amortyzacja....NAJLEPSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita

Wózek bardzo ciężki poza tym ciężko się go prowadzi nie kupiła bym go ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×