Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollallall

zmiana dyrektora a odrzucenie CV

Polecane posty

Gość ollallall

Dwa miesiące temu zaniosłam CV do liceum, dyrektorka jeszcze tego samego dnia zadzwoniła i powiedziała że juest zainteresowana. Zostałam skierowana na badania, musiałam podpisać stertę papierów, ale umowę miałam podpisać dopiero dziś, ponieważ zmieniali nazwę szkoły, a jutro miałam zaczynać pracę. Dziś poszłam, dyrektorka powiedziała, że wczoraj wybrali nowego dyrektora, który nie chce mnie zatrudnić a ona nie ma nic do gadania. Nowa dyrektorka podobno chce zatrudnić nauczyciela, który już gdzie indziej pełni etat, więc będZie miał dwa etaty, a mnie zostawia na lodzie... Czy to może tak być? Przez dwa miesiące mi mówili, że mam pewną pracę, odrzucałam inne propozycje, a teraz taki numer? Można kogoś przyjąć na dwa etaty, a cv kogoś, kto nie ma pracy, odrzucić, choć ma wymagane kwalifikacje i dokumenty i złożył CV wcześniej? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska co ma ktoska
sad pracy od razu! skierowanie na badnia i inne formalnosci wskazuja na chec zatrudnienia wiec to cos jakby umowa przedwstepna wskaz na to ze odrzucilas inne oferty ze wzgledu na obietnice pracy w tej placowce albo najpierw postrasz dyra ze skierujesz sprawe do SP albo poradz sie jakiegos prawnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska co ma ktoska
a co do tego pytania "Można kogoś przyjąć na dwa etaty, a cv kogoś, kto nie ma pracy, odrzucić, choć ma wymagane kwalifikacje i dokumenty i złożył CV wcześniej?" tak, mozna i to nie jest argument w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollallall
Dziękuję za podpowiedz. Do SP wystarczą takie argumenty? Jeszcze wczoraj do mnie dzwonili, że mam przyjśc na radę nauczycieli, a dziś mówią, że mnie nie zatrudnią... Wciąż w to nie wierzę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owm.....
podpieraj sie tym, ze musialas odrzucac inne oferty pracy-to wazne.goska co ma ktoska dobrze pisze. Teraz bez pracy jest sie nikim a tak chociaz bedziesz miec jakies pieniadze na okres jak jestes be pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkolnictwo to teraz jedna
wielka mafia!Ja na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam ,ze mam za dobre wykształcenie i za dużo musieliby mi płacić....Ciekawe ,czy coś wskórasz,bo oni robią teraz co chcą,często zatrudniają też znajomków,może też masz taka sytuację ,tylko o nie nie wiesz,bo dyrektor prawdziwych powodów też Ci nie poda.Nauczycieli jest nadmiar,więc niestety ciężka sprawa,tym bardziej,że nie masz umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×