Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patinati

niski poziom cukru

Polecane posty

mial ktos tak jak ja jak zjem np kolacje białkową bo niechce przytyc to leci mi cukier w dol np mam 96 mi sie w tedy kreci w głowie nie moge skupic mysli itd. sniadanie dzisiaj jajecznica +kromka chleba i niski cukier ok 89 , chce troche schudnac i jedzac duze ilosci wegli nigdy mi sie to nie uda ,dodam ze kiedys mogłam niejesc caly dzien i nic mi nie było:( jak byłam młodsza. z czego sie to bierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Ale te wyniki to na czczo czy po posiłu i ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Też mnie to zdziwiło, dlatego zapytalam autorkę kiedy mierzony ten cukier. Bo to całkiem dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wyniki to norma, ale..... Bardzo często jest tak, że u osób chorych na cukrzycę przy nie wyrównanym poziomie cukru organizm broni się przed normalnym poziomem. Jeżeli cukrzyk ma zazwyczaj poziom w granicach 160-200 mg% to jego ogranizm przestaje się bronic przed takim poziomem cukru, a cukrzyk źle się czuje przy normalnych poziomach. Jeżeli autor jest chory to radziłabym kontrolę u diabetologa i konsultację w sprawie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Jakos mam wrażenie, że autorka nie jest do końca zainteresowana, bo najpierw zadaje pytanie, a potem wcale się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jedzeniu jakies 30 minut mierze sobie sama w domu , i nawet maz jest zdziwiony bo jak sie zaczynam zle czuc to mówie ocho pewnie mam około 90 i sprawdzamy i faktycznie cukier leci , poprostu jak mam np 120 -130 to czuje sie doskonale wiem ze mój cukier niejest tak niski jak maja niektórzy Ps sorki ze teraz odpisuje ale przez chwile pradu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty jestes ogólnie na diecie białkowej czy tylko jadasz białkowe posiłki niekiedy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze kiedy zjem mało wegli jak przechodze na diete niskoenergetyczną ,jak jem normalnie czesto to nic mi niejest i ewidentnie makarony kasze ryz ,czy batonik zjem i jest ok ,i to mnie złosci bo jak chce jesc malo to zaczynaja sie jaja , na diecie białkowej bym nie wytrzymala , cukrzykiem nie jestem przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobr przepraszam znikam bo szefowa wscieka sie cos tam sie popierniczyło z powodu braku tego pradu zagladne pozniej dziekuje za wszelkie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węglowodany to najprostsze i najłatwiej dostepne paliwo dla mózgu przed wszystkim. ograniczając weglowodany ograniczasz swojemu mózgowi właśnie to paliwo, musi się on przestawić na spalanie czego innego, a to z reguly skutkuje własnie obniżoną koncentracją, brakiem skupienia itd. ponadto ze spalenia jednej porcji białka uzyskujesz zaledwie połowę tej energii jaką uzyskujesz ze spalenia takiej samej porcji węglowodanów lub tłuszczy. to mzoe skutkowac obnizeniem samopoczucia, brakiem energii, osłabieniem. jesli przy podaży weglowodanów czujesz się dobrze to znaczy ze tego potrzebujesz. dieta nie oznacza całkowitej rezygnacji z węglowodanów czy tłuszczy, a jedynie rozsądną ich podaż. zostaw dietę w spokoju, zwiększ ruch, zbadaj wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×