Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrrotka

Wirtualne biuro - gdy chcesz zaoszczędzić albo nie masz czasu

Polecane posty

Gość rrrotka

Ostatnio dowiedziałam się o istnieniu czegoś takiego jak wirtualne biuro. Bardzo przydatna instytucja dla osoby, która chce założyć swoją firmę, zmienić siedzibę albo zwyczajnie zaoszczędzić. Żeby założyć swoją firmę trzeba mieć siedzibę, tak? No, to wirtualne biuro podpisuje umowę o podnajem i udostępnia Ci swój adres. Najczęściej wb są zlokalizowane w centrum miasta, więc adres na Twojej wizytówce/pieczątce wygląda prestiżowo i fajnie. Pisałam o cięciu kosztów. WB odbiera Twoją korespondencję, połączenia, faksy itd, więc to tak jakby mieć swoją własną asystentkę. A ponieważ jedno wirtualne biuro obsługuje naraz kilkanaście-kilkadziesiąt firm, to cena ich usług może być bardzo niska, np. 130zł. Jest to dobra rzecz zwłaszcza dla początkującej businesswoman, która większość czasu spędza na spotkaniach z klientami a nie może sobie pozwolić na to, żeby "przegapić" jakąś korespondencję. Przykładowe wirtualne biura: Warszawa - Grandnova Wrocław - BiuroProgress Poznań - Troppocenter Kraków, Katowice - BiuroInter Łódź - CETERIS Mam nadzieję, że te informacje okażą się przydatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka barzdo dobrego wirtualnego biura we Wrocławiu to polecam http://www.wvo.org.pl/ . Nie płacę drogo i mogę się bardziej skupić na własnej pracy, co jest największą zaletą tego typu usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z takiego biura u Rachmistrzów z Warszawy, a do tego prowadzą mi jeszcze księgowość;) świetna sprawa;) u siebie nie mogłam zarejestrować działalności, a wynajem lokalu to strasznie duże koszta, a tak pracuję sobie w domu, a pocztę, przesyłki i faksy odbierają za mnie Rachmistrzowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ebiurowlodzi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrestzielony
Zgadzam się, wirtualne biuro to naprawdę wygodna opcja. Ja korzystam z wirtualnego biura u Flexi Biuro. Są w ścisłym centrum Warszawy, zaraz przy dworcu centralnym, aprzy okazji mogę tez wynając sobie biurko na godziny, albo całe biuro... wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałem czegoś takiego, bo koszty wynajmu lokalu w centrum, to jest kosmos! Na śledzenie poczty też nie bardzo mam czas, dlatego obsługa korespondencji i przesyłanie bieżących skanów to strzał w dziesiątkę. Poza tym mam spokój, bo nie muszę już odbierać setek telefonów od telemarketerów. Wirtualny sekretariat przekierowuje ważniejsze telefony na mój numer i wygląda to profesjonalnie - tak jakbym miał faktycznie zatrudnioną sekretarkę:) Zrobiłem rekonesans najlepsze warunki zaproponowało mi e-biuro na Rynku Głównym - http://www.firmanarynku.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to Flexi Biuro ma dobre ceny? Bo patrzyłam po lokalizacji to właśnie o to mi chodzi - ścisłe centrum Warszawy, ale jak cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka usługa wirtualnego biura ma wiele zalet, masz adres do zarejestrowania firmy, obsługę księgową, dobrą ofertę ma np. http://amset.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z biura ksiegowego na Ursynowie www.adamus.net.pl . Super kompletna i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tu chodzi o biuro wirtualne tego typu http://amset.pl/. Bardzo dobre rozwiazanie w dzisiejszych czasach. Bardzo mi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam firmę Cubi multioffice z Rzeszowa. Oferują usługę wirtualnego biura, ale także pełen zakres usług doradczych, wynajem biura na godziny, czy księgowość. Korzystam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Więcej można się dowiedzieć na ich stronie www.cubimultioffice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty wirtualnego biura z firmy www.pbekodom.pl. Mają bardzo dobre ceny i to mnie bardzo zachęciło. Nie każdy ma warunki na wynajęcie tradycyjnego biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie przekonuje, bo co jeśli ktoś będzie chciał naszą firmę odwiedzić, a się okaże, że pod tym adresem nas nie ma? :) Dlatego jednak myślę, że warto wyłożyć kasę na biuro do wynajęcia, zwłaszcza że oferty teraz są naprawdę atrakcyjne, co widać np. u http://gwiazda.info/ jeśli chodzi o lokale na Woli w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście najbardziej pasuję oferta firmy www.pbekodom.pl jeżeli chodzi o biuro wirtualne. Wirtualne biuro to dobre udogodnienie dla firm początkujących, które nie mają aż tak dużo pieniędzy żeby wynająć lokal użytkowy. Z tego co się zorientowałem to firma pbekodom oferuję taki wynajem lokali w Górze Kalwarii i Piasecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam biur do wynajęcia w Warszawie poprzez pośrednika. Zna ktoś z was firmę www.gwiazda.info? Jakie macie opinie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynowany
W poznaniu Najlepszy jest clockwork Wirtualne Biuro Poznań - Oni mają naprawdę dobrze przygotowa ną ofertę i w przeciwieństwie do innych posiadają świetną lokalizację z duża ilością sal. Więc można tam nie tylko prowadzić działalność na miejscu, ale także zorganizować konferencję. http://www.clockwork-poznan.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×