Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Jak wam sie podoba ta oda?

Polecane posty

Oda do dziwki Wchodze sobie do kostnicy, tam trup leży - cześc w miednicy część w wiaderku zanurzona, obok kurwa postawiona. Pytam: -Po co dziwko głupia męczysz jeszcze tego trupa? Ona na to z klasą rzecze: -chociaż on mi nie uciecze. -Ale nie da też pieniędzy - toż masz rację do kurwy nędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to - Kafe moj drugi dom, jest tak ważny jak moj srom. Moje drugie życie, tylko tu mam godne bycie. Są tu bebikodziurki, ich mezowie maja male siurki. Sa i kafe prawiczki, ktorzy w zyciu nie widzieli piczki. Jest i kroliczek polomalgarita, ktora w solarium zebami zgrzyta. Spotkac tu mozesz kafeprzegrańtzów, ze wszystkich Polski krańców Tuczniki też tu kisza swoje sadło, bo tak bardzo lubia jadło. Jednak sa tez super sztuki, ktore sie nie boja buki. 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posterunkowa michell
:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdechł mi kot.Co za strata. Pewnie wina to jest brata, który figle ciągle płata. Ciągnął kota za ogonek, wsadzał kotu w oko trzonek, potem kłamał ,że go kocha, że z miłości doń wciąż szlocha. Po co taka miłość - braty ! kiedy kot już poszedł w straty! Już nie mruczy mi na uszko, już nie leje mi na łóżko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oda do pomarańczy" By podkurvić Cię troszeczkę, wstawię zdjęcie swe w stopeczkę, Po podkurwić cię troszeczkę powiem słitasną masz mordeczkę, jestem taka zajebista jak komórka macierzysta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie nicki pomaranczy, ch*j wam w dupie dzisiaj tanczy, i dlatego to was boli, ze sie Carrie nie pie**oli, i nie puszcza jak wy Szmaty, z pretensjami wiec do taty, czemu tatko mnie zrobiles, swiat tym samym ty skrzywdziles. zatem wary sklejcie prosze, bo gimgowna ja nie znosze elo! Zaznaczam, że to autorstwo Teta. :classic_cool: Pani Bum - dziękuje. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×