Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VibratorDominator

Wpsiywać faceci co lubicie!

Polecane posty

Gość VibratorDominator

To jest temat do przemyśleń dla kobiet, aby się nie zastanawiały, czy tylko ich facet jest tak zboczony! Ja zaczynam 1. Obowiązkowo sex Analny i Oralny (oczywiście pierw Oralny:) 2. Lubię kobietę zdobywać, czyli troszkę zabawy, ze kobieta się opiera ja z niej ściagam ciuchy i na siłę rozkładam nogi! 3. Bardzo mnie podnieca jak kobieta przeklina, o kurw*a, rżnij mnie, jestem twoją suką, rżnij jak dziwkę itp. ( z tym zaaawsze miałem duże opory, jedna tylko lubiaa o robić, reszta to czasami w płacz, chociaż zapewniałem że to tylko dla zabawy) 4. Lubię też jak kobieta udaje że śpi i ona leży nie ruchomo a ja ją zadowalam. 5. Kochać się usmarowany w olejku bambino. 6.Sex przed kamerką np na Onet Czat. (bez twarzy) Wpisywać wasze fantazje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......?...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu
loda z finalem w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maazzz
punkt 7 sex ale tylko z obcą żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VibratorDominator
I jeszcze mi się przypomniało: 7. Uwielbiam na nią szczać takim wielkim strumieniem (szczególnie jak wypiję kilka puszek piwa) 8. Kocham tarzać się w jej kupie, kiedy zwali klocka na moją włochatą klatę 9. Lubię podglądać dziadków jak sobie wzajemnie liżą odbyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janzpolskixyz
ja lubie tak jak od punktu 1 do 6 a do tego: 7. posuwać ją w cipkę kiedy ma w tyłku wibrator 8. posuwać ją w tyłek kiedy ma w cipce wibrator 9. kończyć na stół i kazać jej zlizywać 10. kiedy ona jest ubrana w seksowne stroje z sexshopu - np. uczennica albo pokojówka 11. pieprzyć ją w miejscach publicznych tak żeby ktoś mógł nas podglądać i żeby ona to widziała tego podglądacza 12. wkładać jej ogórki w obie dziurki 13. patrzeć jk ona piperzy się z dmuchaną męską lalką, a później się dołączyć do wolnej dziurki 14. trzymać ją za włosy i wyzywać w trakcie Niezrealizowane jeszcze: 15. zobaczyć jak ona obciąga komuś innemu 16. pojechać ją na 3 baty 17. zobaczyć jak ona z jakąś inną robią mi we 2 loda 18. zobaczyć jak obca laska rżnie ją penisem strap-on i się przyłączyć i posuwać ją w wolną dziurkę razem z tą laską 19. pójść z nią na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zasadnicza rużnica, bo jak ja wkładam to jest tak sobie ale jak mi wkładają to jest dopiero prawdziwa przyjemność. Wtedy kutas mi stoji jak po wiaderku viagry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ciaśniej :) i nie można dyndać na wszystkie strony jak w sąsiedniej dziurce :P raz na jakiś czas można ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, ja mam tylko 6,5 cm i dlatego bardzo lubię wkładać w Pupciie bo w piczki to rzadna przyjemność i na dodatek nic nie czuję. No i pozatym ten smród wydobywający się z piczy jest ochydny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupu
faaaajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×