Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymiękam

16 tc - powinno być widać?

Polecane posty

Gość wymiękam

16 tydzień - a ja ledwie się zaokrągliłam :( jak oglądam fotki to przeważnie już coś widać, a u mnie? prawie nic :( umieram z niepokoju jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami trzeba............
przesadzasz..u mnie brzuch zaczal sie zaokragalac od ok 25 tyg. i to jak zalozylam luzniejsza bluzke nikt by nie pomyslal ze jetsemw ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiękam
to pierwsza ciąża, na którą czekałam prawie 3 lata - wiem, że panikuję :( ale tak jakoś mi ... boję się o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami trzeba............
wymiekam nic sie nie martw...z malenswtem wszytsko napewno ok. ja w 16 tyg. ciazy bylam plaska na brzuchu...i podkreslam ze jadlam bez opamieania a przytylam przez cala ciaze 8 kg. a brzuszek mialam juz tak mocno okraglutki ok 30 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
to wszystko zależy od kobiety...nie masz się czy przejmować i niepotrzebnie stresować !!! Teraz spokój najważniejszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
No ale chyba chodzisz do lekarza? Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo, dziecko na USG wygląda w porządku to nie ma się czym martwić. Pokazywanie się brzucha to kwestia indywidualna. U mnie było już widać pod koniec 3 miesiąca, ale są kobiety, po których widać ciążę dopiero w 6 miesiąc. Niepotrzebnie się martwisz, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiękam
dzięki za dobre słowo :) przepraszam, za być może durny wątek, ale jak czekało się tyle czasu to nie sposób się nie martwić :( podejrzewam, że gdyby udało się nam w ciągu roku to skakałabym ze szczęścia, a tak ... jeszcze nie potrafię się tylko cieszyć i być spokojna :( za chwile ktoś napisze "kolejna panikara", ale ja sobie z tym nie radze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazula-lula
spokojnie z dzieciątkiem napewno wszytsko ok a jeli masz obawy to wybierz się na badania prenatalne bardzo polecam....!!!!!ja wlsnie jestem juz na samej koncowce a po mnie bylo widac juz w 3 miesiacu....im mniejszy brzuszek tym wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiękam
chodzę - ostatnio byłam w 12 tyg. za chwile kolejna wizyta i boję się jej jak cholera :( lekarz powiedział, że teraz nie będzie usg - mogę go prosić, żeby jednak wykonał? (pryw) czy oni mają również inne sposoby na stwierdzenie, że jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
U mnie nic nie widac, a jak oglądam te zdjecia innych lasek, to tez wcale nie wszędzie widac brzuch. Dziecko jest zalediwe 10-centymetrowe , więc nie ma co panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było widać brzuch dopiero około 6 miesiąca czyli jakoś 24-25 tydzień. Do tego czasu byłam płaska jak decha. Poczekaj do 8-9 miesiąca. Tak Cię wywali że będziesz tęsknić za płaskim brzuszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie ,.,.,.
moja przyjaciółka zorientowała się że jest w ciąży dopiero w 4 miesiącu- czuła się świetnie co miesiąc miala plamienia które brała za okres i tylko odrobinę wtedy przytyła i nawet chciała się zapisać na siłownię by zgubić te kilogramy;) Teraz Antoś na 3lata i jest super chłopcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiekam takich panikar jest strasznie duzo wiec sie nie przejmuj. Ja do czasu az nie czulam ruchow Mlodego co USG martwilam sie czy on nadal zyje... Dramat jakis. Glupio mi bylo przed sama soba i mezem, ale strach byl silniejszy. Zylam od USG do USG. Ale pamietaj ze stres jest najgorszy. Dziecinka wszytsko czuje i to dla niego/niej dyskomfort niesamowity. Juz niedlugo bedzie Cie okopywal/okopywala i bedziesz spokojniejsza NA bank jest wszystko si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×