Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venecja27...

zaniedbana mężatkaaa.....

Polecane posty

Gość zainteresowany 31lat-żonaty
Ja jestem zainteresowany: napisz na egame@poczta.onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
nie nazwała bym tak tego. po prostu nikt poza wami nie wie, że szukam niezobowiązującej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
Tak MURZASICHLE, mieszkamy tam od roku, takze mam prawo do błedu. Podnosze poprzeczke, szukam zonatego, starszego ode mnie, ale bez dzieci. Jesli chcecie wiedziec, tak mam problemy w domu, ale nic wam do tego. Peer to peer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgssn
czyli odpadam. dyskryminacja ze względu na wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
To wyzej z pałą, to denny podszyw. Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz tępa pizdo, mieszkasz cały rok na wsi i nawet nie wiesz jak się ta wiocha nazywa hahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany 31lat-żonaty
czy ja mam dzieci? nie mam Ale jak chcesz coś wiedziec to napisz. bo ja nie czytam regularnie tego forum. w sumie wcale go nie czytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
A skąd jesteś i czy jestes w miary z wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
Z murzasichla maz pochodzi, ja jestem z białego. Ciagle go nie ma w domu, a goralska krew we mnie płynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jckross
a ja się nadam? mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
W ciągu tego roku zaliczyłam jusz wszystkich górali z mojej wioski ale rzaden nie ma kutasa powyrzej 18 cm i dlatego jestem taka zdezperowana. A kuciapka mnie swędzi coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27...
Simplus..... W Trójmieście mam dom więc moglibyśmy się spotkać. Jeżeli jesteś żonaty to jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jckross
czyli ja również odpadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
jckross ile masz lat? Myślę, że odróżniacie te marne podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze na gornym slasku nie masz nikogo:P Oj bys miala partie byś miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
Simplus... to mierzenie to marny podzyw. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
KSW nie kuś bo jeszcze napiszę, że pochodzę z tego regionu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
nie zauwazylam, z trojmiastem to tez podszyw :/ Moge dojechac najdalej do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jckross
mam 28 lat. styknie czy też za młody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jestes zainteresowana, to pisz na zeus20@op.pl. Nie mam zony, mam dziewczyne, moj wiek, to taki jak Twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
panowie podajcie maila bo pełno dodszywaczy. Reasumując, Jestem z małopolski ale w Trójmieście także bywam. Pan musi być kulturalny i zadbany. Powinien mieć żonę w celu uniknięcia jakiegoś zauroczenia. Dla jasności- ja także jestem mężatką. Nie ma mowy o sponsoringu bo nie mam zamiaru utrzymywać niezaradnych małolatów. Odezwę się na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
ile osób pisze pod tym nickeim? ja jestem chyba 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venecja27....
Tylko żonaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru utrzymywać gówniarz natomiast jakiś dadek ze strony pana, oczywiście po spotkaniu, jest mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecierz już pisałam, że tylko żonaci z dużymi pałkami czyli minimum 18 cm w zwisie. Popaprańce z członkami jak maluchy niech sobie odpuszczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhyhyhyhyhyhyhyhyhythyh
200 największych zwycięstw PO 100,00% Areszt Śledczy w Poznaniu oddz. zamiejscowy ul. Budowlanych 14, Baranowo gm. Tarnowo Podgórne 100,00% Zakład Karny w Czersku ul. Dworcowa 29 gm. Czersk 99,46% Zakład Karny Gorzów Wlkp. Oddz. Zewnętrzny w Słońsku, ul. Winna 2 gm. Słońsk 99,07% Areszt Śledczy Lubsko ul. Nowa 2 gm. Lubsko 98,99% Zakład Karny, Lubliniec ul. Sądowa 6 m. Lubliniec 98,97% Zakład Karny Oddział Zewnętrzny w Opatówku gm. Bobolice 98,64% Zakład Karny, Brzeg ul.Chrobrego 29 m. Brzeg 98,53% ODDZIAŁ ZEWNĘTRZNY W STRZELEWIE ZAKŁADU KARNEGO W POTULICACH gm. Sicienko 98,47% ZAKŁAD KARNY UL. BYDGOSKA 27 KORONOWO gm. Koronowo 98,39% Areszt Śledczy w Szamotułach, al. 1 Maja 5 gm. Szamotuły 98,35% Areszt Śledczy w Częstochowie, ul. Mirowska 22 m. Częstochowa 98,35% Areszt Śledczy w Międzyrzeczu, ul. Młyńska 21 gm. Międzyrzecz 98,35% Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Poznaniu, ul. Nowosolska 40 m. Poznań 98,31% Zakład Karny w Żytkowicach gm. Garbatka-Letnisko 98,28% Zakład Karny, Kwidzyn ul. Lotnicza 1 m. Kwidzyn 98,20% Zakład Karny w Koziegłowach, ul. Piaskowa 7 gm. Czerwonak 98,18% Świetlica Oddziału Zewnętrznego Zakładu Karnego w Barczewie Kikity 21 gm. Jeziorany 98,15% Areszt Śledzczy, Lubań ul.Podwale 1 m. Lubań 98,10% Zakład Karny Cieszyn, ul. B. Chrobrego 2 m. Cieszyn 98,05% ARESZT ŚLEDCZY UL. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA 46 INOWROCŁAW m. Inowrocław 98,02% Areszt Śledczy ul. Olsztyńska 3 m. Ostróda 97,97% Areszt Śledczy ul. Słowackiego 15a m. Bielsko-Biała 97,90% Zakład Karny, Łęczyca, ul. Pocztowa 12 m. Łęczyca 97,89% Areszt Śledczy, Kraków Czarnieckiego 3 m. Kraków 97,79% Areszt Śledczy, Kraków Montelupich 7 m. Kraków 97,71% Areszt Śledczy, ul. Radocha 25 m. Sosnowiec 97,62% Zakład Karny w BraniewiePl Grunwaldu 2a m. Braniewo 97,61% PRZERÓBKA Zakład Karny Gdańsk-Przeróbka ul. Siennicka 23 m. Gdańsk 97,52% Zakład Karny, Włocławek ul. Bartnicka 10 m. Włocławek 97,47% Rosnowo, ul. Jarzębinowa 2 gm. Komorniki 97,41% Zakład Karny, ul. Janika 12 m. Zabrze 97,34% Zakład Karny w Medyce gm. Medyka 97,33% Zakład Karny, ul. Podmiejska 17, Gorzów Wielkopolski m. Gorzów Wielkopolski 97,32% Areszt Śledczy, ul. Mikołowska 10 m. Katowice 97,32% Zakład Karny w Krzywańcu gm. Nowogród Bobrzański 97,24% Zakład Karny Nr 1, Grudziądz ul. Wybickiego 10/22 m. Grudziądz 97,24% Areszt Śledczy ul.Henryka Sienkiewicza 10 Szczytno pok. Nr 14 m. Szczytno 97,18% Zakład Karny Nr 2, Grudziądz ul. Sikorskiego 13/17 m. Grudziądz 97,17% Areszt Śledczy, ul. Garncarska 1, 63-000 Środa Wielkopolska gm. Środa Wielkopolska 97,13% Areszt Śledczy, ul. Opolska 17a m. Tarnowskie Góry 97,12% Areszt Śledczy w Giżycku ul.Warszawska 28 A m. Giżycko ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo moze sie wkrecic zonaty, jak i samotny. Mi to bynajmniej nie grozi. Predzej Tobie. A ten czarny, to tez podszyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×