Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATARI ST je je

Żal mi tych co Korzystają z usług prostytutek

Polecane posty

Gość ATARI ST je je

Po pierwsze po co płacić za coś co można mieć za darmo, plus dodatkowo miłe dodatki w postaci wspólnego szczęśliwego życia, wspólnego domu, miłości której nie da ci Dziwka, nie ugotuje również, nie wesprze jak miałeś gorszy dzień, Ja żyję z moją Kobietą od roku w bardzo udanym i szczęśliwym związku, planujemy ślub w przyszłym roku i wszystko się jakoś układa, oprócz seksu dostaję od niej też dużo dużo więcej i nie muszę w żaden sposób za to płacić, oboje mamy dość gorący temperament więc noce upojne zdarzają się dość często, nie mamy żadnych większych problemów jeśli chodzi o związek nie napisałem tego po to by otrzymać poradę bo nie potrzebuję i nie żalę się bo nie mam z czego jedynie krew mnie zalewa jak czytam nie które tematy na forum wiadomo jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściarz
Cieszymy się twoim szczęściem! : ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna zawsze płaci za seks
to po pierwsze a po drugie zapisz sobie linka do tej strony w ulubionych zakładkach i wejdź na ten topic za 5 lat i przeczytaj to co nam dziś napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w doopie byłeś
goowno widziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atari ST je je
W jaki sposób płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfd
czlowieku za jakie darmo ? JEsli masz stała kobiete to zrobisz jej dziecko i potem dziecko kosztuje kilaset tysiecy do osiagniecia 18 roku zycia . Wiec nie jest to za darmo .. Seks kosztuje nie wazne czy z prostytutka czy z zoną . Z prostytutka za stosunek placisz a z żoną płacisz na dzieci ktore jej zrobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfd
za darmo to mozesz miec masturbacje . Seks zawsze kosztuje gumki kosztują , antykocepcja kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawowa zaba
Co wy pitolicie? Nie 'zrobi jej dzieci', jak już to 'zrobią' sobie wspolnie lub on 'zrobi' jej i sobie. A tak naprawdę dzieci nie są niczyją własnością i nie każda kobieta jest nieporadną materialistką. Powodzenia autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATARI ST jeje
Dzięki Stawowa Żabo Ci co skrytykowali chyba są bardzo nieszczęśliwi współczuje im na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×