Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bershkaa

wzrost faceta jak się ma do wielkości penisa?

Polecane posty

Gość bershkaa

czy są zachowane jakies proporcje? niższy facet z mniejszym penisem i odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafaaaaa
.... a Ty nie masz większych zmartwien. Na to nie ma reguły i niezależne jest to od wzrostu. Facet moze byc wysoki jak brzoza a w majtkach małę przyrodzenie. Jakk natura obdarzy tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zadnej reguly
znalam niskiego 150 cm z wielkim i 190 cm z malym 180 cm z duzym roznie bywa to tak jak z cyckami u kobiet, tyle ze penisy nie rosna przy dodatkowych kg a piersi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caalinka
Kiedyś tak myslalam ze to sie przeklada, ale nie. Ostatni moj facet 195 cm wzrostu, a miał takiego normalnej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
moim zdaniem to w jakims stopniu od wzrostu zalezy . MOze nie jest regułą . Ale wysoscy zazwyczaj maja srednie albo duze a niscy srednie albo małę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vwgolfi
fdsfds pierdolisz nie ma żadnego związku między wymiarami przyrodzenia a wzrostem, długością nosa, palców u stóp itp. pierdołami jeden z kolegów był niewysoki, a w spodniach miał zwierza za to drugi chłop jak dąb, a w spodniach wróbelek na jajeczkach od przepiórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalem ten temat
ja często spotkałem się z opinią kobiet że im grubszy facet to większy penis, gówno prawda, wzrost też nie ma nic do rzeczy, jedynie z moich obserwacji (kąpiemy się w zakladowej łazni okolo 100 chłopa :D ) że większe i grubsze pały maja tzw goryle czyli mocno owłosieni typowi samce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry tamattt
absolutnie nijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca!
wymiar kazdej zcesci ciala jest proporcjonalny do wzrostu tak jak wysoki facet ma stopę dluzsza to i penisa też tyle że roznica jest mała, niezauwazalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijak się ma
u niskich wacek wygląda na większego durne pytanie, tak jakbyś pytała czy wysokie laski mają wieksze cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurwać
ma się jak huj do gwiazd nijak się ma ja jestem mały i chudy, a paukę mam aż za dużą i mam z tym kłopot, bo nie mogę ostro rżnąć mojej kobiety od tyłu jak lubię najbardziej :( ani razu nie waliłem workiem o dupsko, tylko cały czas muszę uważać, żeby nie bolało kiedyś nawet poszedłem na kurwy, to dwie nie chciały się ze mną pieprzyć - dopiero trzecia jak dopłaciłem podwójnie, bo podobno w tym dniu to już żadnego nie byłaby w stanie przyjąć i co kurwa też jęczała i się odpychała jak mocniej zaczynałem rżnąć dupa wolałbym mieć takiego jak moi więksi kumple i pakować aż po sama nasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bardzo wielu partnerów i nie zauważyłam żadnej zależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×