Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

mam zamiar kupić małego pieska, jakie koszty i co zacząć kupywać?

Polecane posty

jak w temacie. dodam, że mieszkam w bloku i chcę pieska takiego, który lubi siedzieć w domu, lubi się bawić, jest mały i lubi ludzi. myślałam o Shih tzu. czy to dobry pomysł? ile na niego liczyć i w co się zaopatrzyć? jaką realną kwotę powinnam na niego przeznaczać co mc? dodam, że jestem kompletnie zielona w tym temacie, ponieważ nigdy nie miałam psa ani kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o loooosssie
"co zacząć kupywać?",czy kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup słownik języka polskiego
"kupywać"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poprawiaj mnie, piszę jak chce, skończyłam lo i jestem na kolejnym szczeblu jeśli chodzi o edukację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup słownik języka polskiego
miałam ci odpowiedzieć na temat ale nic z tego moja panno;-) Ty piszesz jak chcesz, a ja odpowiadam jak chcę. Czyli bezczelnym pannicom nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja bym wzięła jakiegoś małego psiaka ze schroniska, najlepiej szczeniaka. koszt małego psa to pewnie ok. 30 zł, ja na owczarka wydaje ok. 40 ale one sa niewymagające... Tylko szczepienia duzo kosztują -- ok. 80 zł, i szczeniak potrzebuje 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ty to ktoś inny mi odpowie, poza tym ciekawe ile masz lat, pewnie mniej ode mnie bo ja mam ponad 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja chcę takiego pieska, który nie urośnie mi za dużo...do przytulania też czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52
Haha :) Właśnie miałam zbesztać autora za to "kupywać" bo aż oczy bolą, jak się widzi takie dziwne słowa, ale widzę, że już ktoś mnie uprzedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia na gówniary
Skoro piszesz jak chcesz, jesteś wredna i nigdy nie miałaś żadnego zwierzęcia, a do tego podchodzisz do zakupu pieska tylko pod względem kosztów to... WYPIERDALAJ STĄD GÓWNIARO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52
Z tym kolejnym szczeblem edukacji to raczej nie powinnaś wyjeżdzać. Czym ty się chwalisz? Jesteś na studiach, a nawet nie znasz podstawowych, polskich wyrazów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobutamina
Kup sobie swinke morską. Nie szczeka, nie sra po chodniku, tanio kosztuje i przewyższa inteligencja niektore psy . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są kochane podszywki
zepsujcie temat smarkuli, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam pluszowego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup słownik języka polskiego
Ponad 20? To jesteś tylko trochę starsza.............od mojej córki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że przesiaduje tu banda zlośliwców. jeśli nie chcieliście nic mi poradzić mogliście pominąć mój temat . ciekawa jestem co wy robicie aktualnie i jaką macie wiedzę - pomijam już wykształcenie, tak na marginesie farmacja może i jest kierunkiem, którym można się w jakiś sposób pochwalić ale nie o to mi chodzi bo mowa jest o planowanym zakupie psa a nie o mojej edukacji czy też wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam yorka, jest kochany, ale szalony, uwielbia ludzi, chociaz nie kazdy przypada mu do gustu, kocha dzieci, ale potrafi byc upierdliwy, nienawidzi siedziec sam w domu, jest wtedy smutny, siedzi pod drzwiami, popiskuje, a potem sie obraza i chodzi tak reszte dnia:) ja zaplacilam za niego 1000euro, w niemczech, z rodowodem, zeby miec pewnosc, ze jest pozbawiony wszelkich chorob dziedzicznych. miesiecznie- preparat na pchly i kleszcze 40zl, szczepienia- zalezy od miesiaca, sucha karma- ok 50zl (ale on za nia nie przepada i je domowe rzeczy), jakies smakolyczki, zabawki, sweterek na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup słownik języka polskiego
No dobra, coś ci poradzę - jak ktoś chce kupić psa to najpierw powinien wejść na jakąś stronę poświęconą danej rasie, jej psychice, opiece nad nią, wymaganiami, sposobem żywienia itd. Tam się wypowiadają specjaliści i naprawdę można się czegoś dowiedzieć. Druga rada - jak ktoś ci zwraca uwagę i ma rację, to przyjmij do wiadomości, an nie rzucaj się na niego. Jak ci policjant zwróci uwagę, że nie przechodzisz na pasach to też mu wyskoczysz z tekstem, że chodzisz jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do meritum zanim założyłam temat zrobiłam test na stronie www.podajlape.pl i wyszedł wśród nich właśnie ten który chciałam. napisałam tutaj bo chciałam aby ktoś kto ma właśnie tę rasę psa bądź podobną jeśli chodzi o wymagania podzielił się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×