Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madz2407

Plama od żelaska ! :((

Polecane posty

prasowałam moje satynowe, świecące spodnie żelazkiem. Z gapiostwa nie przewróciłam ich na lewa stronę i chyba je przypaliłam !:( zostały swiecące plamy. da rade coś z tym zrobić czy moje ukochae spodnie powędrują do kosza?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witam, wszystko zależy od składu tkaniny z której wykonane są spodnie. Niekiedy jest niestety tak, że raz wyświecony materiał już nie będzie nadawał się do noszenia. W Pani przypadku polecam ponowne pranie spodni a następnie wyprasowanie ich jak będą jeszcze wilgotne, na lewą stronę i dodatkowo przez szmatkę. Proszę prasować na niskiej temperaturze. Mam nadzieję, że to pomoże. ------------------- Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilunia/45
żelazka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dobrze jest przygotować sobie wcześniej kawałek cienkiego materiału/szmatkę poprzez którą będzie się prasowało delikatne tkaniny. Mamy wtedy pewność, że ich nie zniszczymy, nie działając na nie bezpośrednio gorącym żelazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×