Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentbezpmysłu

STUDIUJE ZAOCZNIE i nie mam na siebie pomysłu... :(

Polecane posty

Gość studentbezpmysłu

Hej, Mam 22 lata i studiuje zacznie, jestem na 3 roku. Szukam jakiejś ciekawej pracy ale nic nie ma tylko jakaś banalna i nierozwijająca praca typu sprzedawca w sklepie z odzierza itp a ja chce jaką ambitną prace, nie od deski do deski za biurkiem czy w sklepie... już nie mam pomysłów na siebie...myśle też nad właśna firmą ale pomysłów też brak...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpocznij od kupienia
słownika ortograficznego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studnet no.2
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaoczniak
studiowałem zaocznie tak jak ty i od razu jak zacząłem studia poszedłem do pracy. dlatego, że szkoda było przez całe tygodnie siedzieć w domu. jestem na czwartym roku i studiuję zarządzanie. pracuję w eniro i sprzedaż daje możliwość nie tylko zarobienia konkretnych pieniędzy, ale przede wszystkim zdobycia doświadczenia. dla mnie największą korzyścią są jednak bezpośrednie rozmowy z klientami. więc proponuję poszperać w internecie i coś sobie na pewno znajdziesz, jakąś taką pracę, którą pogodzisz ze studiami. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam to
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Warszawa:312 zł zamiast 650 zł za Szkolenie Barmańskie I stopnia w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów w Klubie PLATINIUM http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,80720?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×