Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohmydarling

Kto korzysta(ł) z E DARLING?

Polecane posty

Gość pappapa
milo becia piszesz, gratuluje faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikodeaaa Super że masz konto na edarling... Czy w takim razie mogę mieć do ciebie prywatną prośbę? Odezwij się proszę na mój adres email Crystal2@tlen.pl Lub gg 11155563, mam bardzo ważną sprawę... Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belise amartadors
ja niestety z doswiadczenia za płatnosciami na tych portalach. To eliminuje idiotów zabawiajacych sie czyims kosztem. Tak to mu szkoda.... Niestety jak ludzie maja cos za darmo to tego nie docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
ktos ostatnio miewal problemy z wypisaniem sie z edarling? ponoc mieli przejsciowe problemy z za mala ilosc kadry do obslugi klientow. mimowszystko, nadal nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamerlike
gh - edrling, to są oszuści a do tego zero profesjonalizmu w tym, co robią. Zresztą tam gdzie podstawą jest to, żeby oszukać kogoś, to trudno doszukiwać się profesjonalizmu :) W ostatnich tygodniach z edraling wypisuje się bardzo dużo ludzi (oczywiście przez nieprofesjonalizm tego portalu i ich oszukańcze metody) i dlatego, żeby nie stracić reszty klientów udają się do takich marnych sztuczek w rodzaju , że nie mają ludzi do obsługi. Jeśli nawet to prawda, to pracownicy od nich mogą uciekać tylko z jednego powodu - widzą, że to już koniec tego całego cyrku pod nazwą EDARLING. W Twoim koncie w ustawieniach oni podają (niby bezpłatny) nr telefonu, zaczynający się na 0800 dzwoń tam i żądaj żeby Ci dezaktywowali konto premium, inaczej będą Ci z automatu naliczać abonament, przedłużać ważność konta i będą kazali płacić. Wyrejestrować się stamtąd JEST NA PRAWDĘ PROBLEM - wiem już coś o tym :) Pozdrawiam i życzę łatwego pożegnania się z tym idiotycznym portalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuition
Ja korzystałam. Absolutnie nie polecam tego portalu (e-darling) Tam ludzie nie mają opłaconych kont premium, więc korespondencja z nimi jest praktycznie niemożliwa, poza zadawaniem pięciu pytań- na które nie zawsze ktoś odpowie. Piszesz zatem list i żadnej odpowiedzi. Trzeba pamiętać o dacie wypowiedzenia umowy i to wcześniej niż w regulaminie tzn 14 dni, bo serwis "uszczęśliwi Cię" na kolejny okres umowy, która uruchamia się automatycznie i podobno ma możliwość pociągnięcia pieniążków z karty. Mnie udało się wypowiedzieć tę nieszczęsną umowę, ale podsyłają mi w tym okresie wypowiedzenia jakieś " martwe" profile, które nie mają możliwości odpowiedzi na list.Nie ma wyszukiwarki- wysyłają Ci osoby, którą oni uważają za stosowną. nie podoba mi się. Wydaje mi się ponadto, że tymi umowami powinna zająć się Federacja Konsumentów. Poza tym żadne portale do poszukiwania facetów- tylko real...każdy portal to dziwny zespół ludzi. Ja mam kiepskie zdanie o mężczyznach- oni może o kobietach. Pozdrawiam wszystkich...i zacznijmy rozglądać się wokół...w rzeczywistości...portale- z mojego doświadczenia - to nie miejsce do poznawania życiowych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litunia
Kategorycznie nie polecam rejestracji i korzystania z tego Portalu. To Portal w mojej ocenie sztucznie tworzony przez informatyków i to w sposób nieudolny , prezentacje nieżyciowe , zawierają błędy o zgrozo ortograficzne w prezentacj ch osób "bardzo"wykształconych.Wielokrotnie pisałam listy , ani razu odpowiedzi,żeruja na jeleniach , którzy opłacają konto Premium. Najwyższy czas , wyciągnijmy wnioski...nie dajmy sie oszukiwać. Pozdrawiam, spotkajmy sie w innej przestrzeni, L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bHead
edarling to ch**owizna, za oglądanie zdjęc nawet trzeba miec premium ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używający rozumu
ludzie czy wy nie potraficie sobie z taką błahostką poradzić? kto was zmusza do płatności kartą ? wystarczy wydrukować dwa kwitki i zapłacić gotówka w kasie żabki na przykład, lub na poczcie. no i już problem z automatycznym pobieraniem opłat nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia6k
Przeczytalm wszystkie wypowiedzi na temat tego portalu i chcę się podzielić swoim doswidczeniem.Otóż ja się zarejstrowalam w lipcu , i oczywiście szybko dostalam różne propozycje. Bylam wręcz zdziwiona zasypaniem mnie tyloma propozycjami ,oraz zainteresowaniem męskim.oczywiście nic nie moglam zrobić póki nie wykupie premium.Nie chcialam kartą placic , więc dwa razy pytalam konsultanta czy mogę oplacić na poczcie przelewem.Odpowiedz brzmiala tak jak najbardziej.pięniące wplacilam na "dotpay; za trzy mięsiace z góry (promocja).I tu sie zaczely schody,ciagle weryfikowali moją platnośc i co i nic.Kazali faxsem przeslać dowód wplaty, w dalszym ciągu czekalam.Na początku jak monitowalam to oczywiście odpowiadali ale ,ostatnio mnie ignorowali.Wkurzylam się i usunelam konto, no trudno za glupotę trzeba placić.Co sie okazalo w tym samym dniu zapukal do mnie listonosz, przynosząc mi zwrot pieniędzy, jaka przyczyna (dotpay) nie przyjmuje pieniedzy przelewem tylko albo przez internet lub platność kartą.Dobra strona tego ,że odzyskalam pieniadze.Wniosek jeden zanim się zarejestrujecie czytajcie opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestnickever
To, co piszą byli użytkownicy to prawda. Z nudów przebrnąłem przez ten (naprawdę) najdłuższy test w moim życiu. Choć zaznaczyłem przedział 20 - 30, podsuwali mi oferty od kobiet powyżej tego przedziału. W żadnym... ŻADNYM profilu nie ujrzysz ani jednego zdjęcia, gdy nie wykupisz Premium. Zanim to zrobiłem, przeczytałem Regulamin. Faktycznie - wystarcza zrozumieć, by się zniechęcić. Już samo formułowanie cennika w formie {ileś tam} / mies. dało mi do myślenia. I faktycznie przeczucie to podstawa :) Członkostwo automatycznie się przedłuża. I wykup to na rok!!! Nawet wiadomości nie da się wysłać. Zaczynasz pisać... wszystko niby ok... a tu na końcu wiadomość, że gdy opłacisz, wiadomość zostanie zapisana i wysłana :D Jaja normalnie :D Mam czas, więc pozmieniałem faktycznie wszystko (na wszelki wypadek), od usunięcia zdjęć poczynając. I faktycznie nie mogę się już nawet zalogować. Nie wróżę im długiej kariery w tej formie, choć zaczęli reklamować się tak, jakby zrobili portal dla samych niezłych partii ;) Odradzam. Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam takk
randkio2.pl jest najlepsze bo za free i sa czasem fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol4444
Nie tylko randki.o2.pl. ale rowniez cafe.pl. hellopl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Mam problem. Zarejestrowałam się w 2010 roku i zaglądałam tam tylko przez miesiąc. Chciałam się wyrejestrować i tu właśnie zaczęły się problemy, bo nie mogłam. Przeczytałam gdzieś że jeśli nie będę aktywna przez kilka miesięcy to samoistnie mój login zostanie usunięty. Bzdura!!!! Pobrano mi opłatę prawie 130 zł w styczniu i 130 zł w lipcu, pomimo że nie korzystam, nie zaglądam. Jest to jakiś dramat pobierają pieniądze z mojego konta bez mojej zgody, jakim prawem! Błagam pomóżcie, jak się wycofać z tej chorej strony?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2222
Przyznam że jestem w ciężkim szoku po tym co przeczytałam, widziałam również wiele negtywnych komentarzy na innych portalach. Moze mialam szczęście a może sporo się tam zmieniło. A może wypowiadają się tu tylko osoby które akurat szczęścia nie miały. Ja zarejetrowałam się na e-darling na początku grudnia 2010. Zapłaciłam przelewem internetowych i od ręki uruchomili mi konto. Faktycznie dostałam mase propozycji i mase wiadomości od przeróżnych facetów. 4 dnia odkąd założyłam konto wskoczył facet który mnie naprawdę zainteresował, sama do niego napiałam. Pisaliśmy ze sobą przez tydzień, okazało się że mieszkamy 300m od siebie na jednym osiedlu ;) spotkaliśmy się 3 razy i od tamtej pory jesteśmy naprawdę szczęśliwą parą :D. Był to jedyny facet z jakim w ogóle pisałam na edaling. Potem wysłałam maila z prośbą o usunięcie konta- tak było w regulaminie- i więcej nie miałam z nimi nic wspólnego. Nikt nie pisał, nikt nie żądał zapłaty i nic mi znikąd nie ściągali. Konto zmieniło się w zwykłe i koniec. Gdyby nie portal to byśmy się pewnie nigdy nie poznali a mogliśmy mase razy mijać się na ulicy :) Może to tylko szczęśliwy traf ale ja portal naprawdę polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błena
Wejdzcie sobie na literaki :P za darmo, mnóstwo zabawy i fajnych ludzi można poznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denzel_
A moim zdaniem tego typu portale mają sens. Narzekacie na te testy i dopasowania, a z tego co wiem, to nie jest zwykła zabawa tylko faktycznie testy przygotowane przez psychologów czy seksuologów. I dopasowanie jest na podstawie konkretnych cech charakteru, a to jednak pomaga w znalezieniu odpowiedniej osoby. Ktoś też już tutaj wspominał o mydwoje, że niby lepsze. Coś w tym jest, na pewno są to portale o podobnym charakterze, czyli portale matrymonialne. Myślę, że oba dają szansę znalezienia kogoś konkretnego, korzystałem i z jednego i z drugiego i takie są moje odczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k9t7d5
Z tego portalu korzystał mój mąż....teraz juz były mąż.Efekt -rozwod z jego wyłącznej winy i zasądzone alimenty.Miłość z portalu jednak nie przetrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam z e Darling. Poznałam tam swojego partnera, zamierzamy się pobrać. Mam 52 lata a on 60. Jesteśmy bardzo szczęśliwi że udało nam się spotkać. Za udział trzeba trochę zapłacić, ale portal jest świetnie zorganizowany. Najbardziej podoba mi się możliwość ustawienia dokładnych kryteriów dla otrzymywanych propozycji oraz to, że w momencie kiedy usuniesz z kontaktów jakąś osobę, ona nie ma żadnych możliwości aby cię nagabywać, nie ma w ogóle dostępu do ciebie. Jak wszędzie można spotkać osoby nieuczciwe, ale to także kwestia ustawienia kryteriów i własnego doświadczenia. Dzisiaj nikt nie chodzi z napisem na czole, że jest wolny i szuka partnera. Portale internetowe dają możliwość znalezienia osoby gotowej do nowego związku, może będzie mniej rozbijania małżeństw, przez ludzi bez skrupułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnego problemu z rozwiązaniem umowy z portalem eDarling. Trzeba tylko dokładnie przeczytać i wykonać kroki, jakie są wymagane. Nie jest chyba zbyt trudno spisac swój kod bezpieczeństwa i wyslac emaila, z prośba o usuniecie konta, w okresie obowiązującym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne... Zoey666 - w jakim dziale pracujesz w eDarling? W marketingu, czy w IT ??? Hmmm???? .... Was, w tym nieszczęsnym Darlingu chyba szkolą jak oszukiwać ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha40
Ilu frajerów poznałam na tym portalu nie policzę. Sponsorowali wszystko co sobie zażyczyłem,nawet wycieczki zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że facet ten Bacha. I do tego z eDarling... Zapodał ten tekst, żeby głupich lachonów zwabić sponsoringiem, bo przecież takich co tylko dla kasy szukają facetów, to nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiapoziomka
a może ma tylko rozdwojenie jaźni? w dzień facet a w nocy kobieta ;) no to co z tym eDarling? ktoś jeszcze coś? bo nie wiem, czy płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creazy12
ja z fotka.pl korzystam dużo dziewczyn i jest lala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×