Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...sponsorowana...

Zakochalam sie w swoim sponsorze

Polecane posty

Gość ...sponsorowana...

ale nigdy mu tego nie powiem, bo nie wiem jak zareaguje a mam bardzo dobry układ z nim nie tylko finansowy ale ogólnie, nie traktuje mnie jak ..., ale zwyczajnie jak kobietę. To facet na poziomie z klasa, nasz układ nie opiera się tylko na seksie, często są to same kolacje bądź lunch, czasem jedziemy za miasto na spacer czasem na zakupy. Jest idealnie. Facet przystojny, 5 lat starszy ode mnie (nie jakis stary). Wiem, ze mu zależy na naszej znajomości, daje mi do zrozumienia ze jestem ważną osobą dla niego, ale nie wiem na ile to prawda a na ile gra pozorów... i tak mi nie pomożecie, ale chciałam to z siebie wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sponsorowana...
Jedyne co mnie zastanawia to kwestia tego czy mogę zarządać wyższej wypłaty nisz do tej pory ? Czasami ma coraz większe wymagania a możliwości jusz nie takie jak kiedyś. Tym bardziej, że sponsor ma jusz prawie 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maazzz
sponsorów maja tylko dziwki a dziwki nie potrafia kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
...sponsorowana...: To teraz tak objawia sie milosc ze sie chce wiecej kasy ? Wydawalo mi sie ze tak objawia sie kurestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
Pupciaaan: Rozsadna cena to stowa za numer. Cala reszta to frajerstwo facetow. Piszesz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że siem pisze. Stuwa to dla mnie tyle co splunąć. Najwarzeniejsze, żebyś mnie ostro wydymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on749574987
Nie no, dno. Co się dzieje z kobietami w dzisiejszych czasach, Boże czemu nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sponsorowana...
...sponsorowana... Jedyne co mnie zastanawia to kwestia tego czy mogę zarządzać wyższej wypłaty niż do tej pory ? Czasami ma coraz większe wymagania a możliwości już nie takie jak kiedyś. Tym bardziej, że sponsor ma już prawie 60 lat. to nie ja pisałam, kasy mi starcza i jeszcze sporo zostajezostaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
Przestań od niego brać pieniądze, zobacz co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje sytuacji, ale czesto takie uklady koncza sie miloscia i to z obu stron, a on jest zajety, tzn ma zone, dzieci? bo to jest istotne. to, ze potrzebowalas pieniedzy i robisz cos takiego nie ma znaczenia, on cie poznal jako osobe, a nie dzi*ke. jesli jest wolny to powinnas okazywac mu to co czujesz, dawac wiecej ciepla, byc bardziej czula (nie tylko w lozku), sprawiac mu przyjemnosc, np kupic jakis prezencik, zeby wiedzial, ze nie chodzi tylko o fizycznosc, a o nim myslisz. i powodzenia :-) i prosze powiedz mi- jak go poznalas ? nie obawialas sie, ze okaze sie np chory psychicznie? mnie tez sytuacja zmusza do czegos takiego, ale strasznie boje sie (jest to chyba moja fobia), ze facet okaze sie nienormalny i zrobi mi krzywde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sponsorowana...
poznaliśmy się na czacie, na początku wszystko ustaliliśmy, granice, których nie przekroczymy, tak on jest w związku (podobno nieudanym, żonaty, dzieci nie mają). On okazuje mi dużo ciepła, ostatnio nawet wspominał, ze darzy mnie bardzo ciepłymi uczuciami, a prezenty czasem mu oczywiście robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
Jesteś w stanie przestać brać od niego kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sponsorowana...
powiem tak... dostaje dużo więcej niz potrzebuję, mam zapas na jakiś czas... kończę studia wiec narazie nie pójdę do pracy...ale starczy mi to co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...sponsorowana...
nie, a on podobno nie sypia z ona a nawet jeśli... ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
To jak Ci zaoferuje kasę, to powiedz, że nie weźmiesz. Że to była jedyna droga, by skończyć studia, że nie jesteś na sprzedaż. Może uda Ci się w ten sposób trochę zmyć z siebie odium kobiety sprzedajnej. Zobaczysz jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro za kase dajesz to dlaczego teraz liczysz na coś więcej? bądź dalej kurwą i czuj sie z tym dobrze, bo jak nie to inna zaraz wskoczy na twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×