Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna kawa

zapraszam na rozmowe przy kawie

Polecane posty

haha toś mnie sonia rozśmieszyła :-D Jakoś nie kojarzyłam papierosów z facetami :-) Mieszkasz w mieście czy na wsi, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bez jaj to chodzi mi o to, że chyba tylko na wsi panują jeszcze takie płciowe stereotypy: papieros=mężczyzna. To trochę śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zabita wiocha fiu fiu a są takie jeszcze ? chyba w Bieszczadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar_kane-- hmmmmmmmmm powiadasz stereotypy.A rzuciłas kiedykolwiek?Napewno palisz 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palę 5 lat. A czemu pytasz, czy rzuciłam? Nie, nie próbowałam. Rzucę jak będę planować dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar_kane-- zobaczysz jaką katorgę przejdziesz.To nie tak łatwo.Jak tak mówisz będziesz stale paliła.Wiesz jak producenci dawają narkotyki uzależniajace?Jakbyś zobaczyła produkcje za głowę byś sie złapała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz jak producenci dawają narkotyki uzależniajace" "Państwowe kontrole to wielka PARODIA jest" - say WHAT? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykładowo .paczka kosztuje ok.9 zł. Państwo zabiera różnymi nakazami i pierdołami 90% reszta ochłapów ci co sprzedają.Potworne zyski wchodzą do budżetu.Tylko na leczenie jest z tego porównujac 10 %..Komu będzie zależało,przestrzegać rygoru produkcji?? <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc te brednie niech sobie wsadzą o wielkiej trosce obywatela.:DCiekawostka szefowie wtajemniczeni NIE PALĄ ŚMIERDZIELI Pytam się dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do palenia to ja jak rzucałam to koszmar przechodziłam, nie pale już 6 lat i jestem strasznie zadowolona :) a paliłam z 10 Bieczczady są piekne juz nidlugo bedzie jeszcze piekniej bo jesien idzie i bedzie kolorowo musze sie wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinati-- o każdej porze można podziwiać piękno u nas.I mozna przechodzic normalnie bez paszportów do Ukrainy.NIE PILNUJĄ.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z rodziny pracuje w takiej fabryce produkcji śmierdzieli.Zna proces i nie palił.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sobie przypomne ze paliłam to mam ciarki na plecach , tym bardziej ze dowiedziałam sie ze teściu ma raka pluc ,palił jak smok ,rzucił no ale coz teraz juz za pozno :( jak poczytalam jak sie sprawy maja to szok poprostu choroba nieuleczalna i bol nie przecietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONIA a kto by na ukraine chcial zwiewac ;) a ze bieszczady sa piekne to wiem bo czesto nad Soline i po gorkach spacerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinati-- na raka może zachorowac i nie palący.Tylko mase chorób jest innych związanych z paleniem,zawał,nadciśnienie. ludzie po 40 choruja a to wynik tej wspaniałej produkcji jest.Jak palisz 5 lat i rzucisz to rok czasu masz w organiżmie tę truciznę.To tak jakby fenol ci w małych ilościach wstrzykiwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście patriotkami i musicie wspomagać budżet.Oni was będą mieć w głębokim poważaniu jak zachorujecie.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mozna ,ale jak bylam tescia w szpitalu odwiedzic to rak pluc i krtani i wszyscy palacze az nie milo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×