Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmowa z pracownikiem-opinie

rozmowa z pracownikiem-opinie

Polecane posty

Gość rozmowa z pracownikiem-opinie

muszę przeprowadzić rozmowę z nowo zatrudnioną dziewczyną, która po miesiącu pracy chyba nie do końca odnajduje się w pracy. nie jest dość samodzielna i nie wykazuje inicjatywy, żeby się czymś wykazać. Dość mało się uśmiecha a pracuje z klientami i jest to bardzo wazne. Czasami mam wrazenie ze czuje sie jak dziecko we mgle. Widze w niej potencjal wiec chce z nia porozmawiac, ale co powinnam jej powiedziec zeby nie poczula sie jakos dotknieta? Przeciez nie powiem - wiecej sie usmiechaj i wykazuj inicjatywe w dzialaniach firmowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ma jakieś
problemy? sama zatrudniam 2 młode dziewczyny ( studentki) fakt że nie ma z nimi problemów, są sumienne i dokładne, ale miałam pracownicę którą zatrudniłam gdy była w trakcie rozwodu, nie miałam sumienia jej zwolnić ale nie było wyjścia kiedy nawet urlop nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproś dziewczynę na rozmowę i zapytaj jak jej się pracuje w Waszej firmie czy ma jakieś problemy z radzeniem sobie ( tutaj możesz zasugerować że chętnie służysz radą )....możesz ją pochwalić że jest sumiennym pracownikiem ale może by wykazała odrobinę inicjatywy własnej może ma jakieś pomysły o których Ty chętnie się dowiesz ...że każdy ma prawo popełniać błędy a szczególnie na początku ważne żeby umieć się do tego przyznać przyjść zapytać poradzić się ....rozumiesz że praca z klientem bywa ciężka że bywają uciążliwi ludzie itd....a uśmiech na dzień dobry wprowadza miłą atmosferę rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota krakovia
nie mów na pewno że za mało się uśmiecha iże nie do końca sobie radzi, zaproponuj szkolenie w doskonaleniu umiejętności, nie wiem za bardzo o jaką branże chodzi więc ciężko konkretnie podpowiedzieć co należy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa z pracownikiem-opinie
Jestem już po rozmowie z nią. Wiem, że trochę się stresuje. Muszę przemyśleć pare spraw, bo widzę w niej potencjał. Powiedziała mi o swoich zastrzeżeniach i generalnie robimy wszystko, żeby było dobrze :) Dziękuję Wam za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×