Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

czy oplaca sie wziac z salonu tel i go sprzedac?

Polecane posty

konczy mi sie umowa a stary tel jest jeszcze dobry. myslalam ze moze by zarobic troche i wziac cos nowego a pozniej go pchnac. czy to sie oplaca? robicie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie znam sie na tym i nie wiem co cieszys ie teraz najwiekszym powodzeniem. nie wiem tez gdzie lepiej sprzedac. w komisie czy na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak taaaaaaaaak
a w salonie dadza ci go za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalialankaa
Ja mam telefon nokia x3 i tez mysle zeby ja sprzedac .Ma tydzien czasu.Za ile moglabym ja popchnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
idz do komisu i szpeknij jakie telefony idą i w miare kasa jest za nie duża , albo zobacz na allegro jakie są chodliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
albo idz do operatora spytaj na jaki aparat będziesz mogła zamienić swój stary a potem do komisu i zapytaj się gościa który z nich szybko i korzystnie sprzeda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to sie opłacało. teraz podlicz sobie wyższy abonament ktory bedziesz płacić przez dwa lata lub dopłatę do porządnego tel. przy niskim abonamencie i na koniec rzuc okiem na allegro jakie są ceny. dwa miesiące temu miałam podobny dylemat - odpuściłam, gra nie warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
nie gadajcie , bo w końcu się trochę opłaca :) skoro i tak będzie gadać ze starego to na nowym trochę kasy może skorzystać , a abonament i tak płaci czy tam kartę kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tel w mixie czyli i tak place co miesiac te 50 zl. myslalam zeby podpisac umowe na kolejne dwa lata i chociaz tel sprzedac. bo skoro i tak co miesiac place.... tylko nie wiem czy to jeszcze oplacalne jest bo jak sprzedam tel powiedzmy za 400 zl to chyba nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
400 zł mieć a nie mieć , skoro i tak będziesz używać starego i kupować karte za 5 dych , no chyba ,że nie będziesz kupować za tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
może odradza dlatego ,że przechodząc na simplusa masz więcej "korzyści" np: za 5 zł wykupujesz 500 smsów itp. , kupujesz kartę za ile chcesz i zawsze możesz zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlasnie mowi:) tylko ja juz mam w glowie plan na co wydam pieniadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
ha,ha,ha:D to masz dylemat ;););):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrgolll
Ja miałam do wyboru przy przedłużaniu umowy. Telefon i stara umowa. Lub sama umowa, ale o wiele korzystniejsza. Dużo darmowych i smsy plus podwojona stawka co miesiąc tego co płacę czyli plus 100%. Wybrałam opcję tylko z umową, bo telefon za złotówkę nie był internesujący, a do innych musiałabym i tak coś tam dopłacać. Więc nie zawsze się opłaca w moim przypadku sprawdziła sie opcja z korzystniejszą umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) takie fajne płaszczyki jesienne są a moj jest juz taaaki stary on tego nie rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrgoll ale w jakiej sieci tak jest? przy abonamencie? bo ja nie chce abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoska mówią mi , oj....
niech ci kasę pożyczy a ty mu oddawaj co miesiąc po 50zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym tez myslalam ale z czegos trzeba oddawac nie?:) pomysle jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrgolll
Ja mam orange i nie mam abonamentu tylko mix. W sieci jestem od prawie 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrgolll
Jeśli potrzebne są Ci pieniądze to taki zastrzyk gotówki na pewno się przyda. Jeśli pasują Ci warunki proponowane przez Twoją cieć i z tym telefonem to bierz. Gorzej jeśli ciężko będzie Ci go sprzedać. Ja też próbowałam nówka, folia na ekranie, dokumenty wszystko. A tyle nerwów na to straciłam, że masakra. Jakoś ludzie omijali moją ofertę na allegro i się tylko wkurzałam, a telefon był w sumie modny i wiele osób go chciało. I się tak namęczyłam i w końcu poszedł, ale prywatnie nie przez allegro i 100 zł taniej. Miałam jakiegoś pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×