Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kupilam z aventu i za szybko leci picie czy wszystkie niekapki sa takie same chodzi mi czy tak szybko z nich leci,mala nie chce mi z niego piz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam w ciaze planowana
a po co kaleczyc dziecko piciem z niekapka???? Dawaj od razu kubeczek, dzieci chetnie pija z kubkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o toz to. Moje dzieci nigdy nie pily z niekapka i butli. Nic sie zlego neis tanie jesli obleje sie woda czy mlekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys tez kupiam niekapek z aventu i wyciglam ta gume ze srodka... i zaczelo sie lac az kolezanka mi pwioiuedziala ze ta guma ma tam byc bo zabezpiecza wlasnie przed nadmiernym wylewaniem sie plynu. Myslam , ze ta guma w srodku jest niepotzrebna tak jak to jest w zwyklej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wiadomo jagodo
ze tepa strzala z ciebie:D :D Nie wyciagaj tej gumowej zawleczki to nie bedzie lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie czasami żal czytać
logopedzi odradzają niekapki, bo dzieci układaja wargi niefizjilogocznie i potem moga mieć problemy z mowa. bardziej zalecane jest podawanie dziecku picia przez ryrlę, lub z bidonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kupilam niekapek
z aventu i jeszcze inny bezmarkowy. Corka nie potrafila z nich pic. duzo lepiej szlo jej picie z plastikowej butelki lub z normalnego kubka. W koncu kupilma kubek lovi 360- super sprawa- pije sie z niego jak z normalnego kubka a maluch rozlewa duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×