Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca sie ooo

czy oni chca mnie oszukac?

Polecane posty

Gość zastanawiająca sie ooo

Bylam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w nieduzym miasteczku. Pani poinformowała mnie ze to umowa na zlecenie, bede musiala czasem pracowac po godzinach (oczywiscie bezpłatnie) i jedna sobota w miesiacu pracujaca. Kwaota jaka mi zaproponowala byla bardzo niska.A O Po za tym to najpierw jest dwu tygodniowe bezplatne szkolenie czytaj praca u nich za darmo.Mimo wszystko zastanawiam sie bo w tym miasteczku trudno o prace i mysle ze moze jakos wytrzymam.Zdobede przynajmniej doswiadczenie....Co radzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna 30
szukac dalej albo niech podpisza PRZED BEZPLATNYM SZKOLENIEM umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIOREK z 2010 roku
Co to za praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie ooo
pracownik administracyjny ale nie w urzedzie tylko w prywatnej firmie.Problem z tym ze oni nie chca podpisac wczesniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej rozejrzyj się za czymś
innym. Bezpłatne szkolenie trochę mi śmierdzi. Chociaż to, że podaja w ofercie niskie zarobki może świadczyc o uczciwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie ooo
czy jest ktos kto byl w podobnej sytuacji i czy potem podpisano z nim umowe? boje sie ze popracuje te dwa tyg a potem powiedza ze sie nie najdaje i wezma kogos nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie ooo
kwota ma swiadczyc o uczciwosci...moze.... chcialabym zeby byli uczciwi ale wystraszyli mnie tez tymi bezpłatnymi nadgodzinami....sama nie wiem...pracy biurowej raczej w tym miescie nie znajde..Ogłoszenia na ktore najczesciej odpowiadam to praca w butiku tylko w tym nie mam doswiadczenia...Ale tam nie ma bezplatnych szkolen pracujesz-zarabiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie ooo
podnosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
to logiczne ze popracujesz 2 tygodnie za free a potem ci podziękuja i wezma kogoś innego. sama mówisz ze w tym miasteczku nie ma szans na prace biurową - ta firma to wyweszyła i teraz łapie takich jeleni. nie daj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×