Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odpowiem......

GULASZ

Polecane posty

Gość odpowiem......

cześć dziewczyny macie może jakiś sprawdzony przepis na gulasz wieprzowy ale żeby można było dodać do tego czerwoną paprykę surową i może jakieś inne warzywka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że bez problemu można dodać tzn podsmażyć mięso z cebulką podlać wodą dodać liść laurowy do tego ziele i gotować na wolnym ogniu w między czasie przygotować sobie paprykę pokrojoną w kostkę lub w paseczki do tego marchewka i inne warzywa starte na tarce i dołożyć do gulaszu jak mięso będzie prawie miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis ide i kupuje
ja robie tak podsmazam dwie cebule na oliwie z oliwek( ale moze byc jakikolwiek inny olej) dodaje mieso podsmazam pozniej wszystko do gara troche wody ewentualnie kostka rosolowa jak nie sol pieprz troche majeranku czosnek, papryka opokrojona w paseczki pieczarki i co wazne jedna kromka ciemnego pieczywa( chleb razowy) wszystko sie pitoli na lekkim gazie czesto mieszac trzeba zeby sie nie przypalilo i podaje z ryzem i ogorkiem kiszonym polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz rozmrozic
ja zawsze robie tak: mieso+cebula+papryka surowa podsmazam Jak mieso"zlapie" zalewam woda dodaje ziele i lisc laurowy i dusze do miekkosci.Potem dodaje lyzke koncentratu pomidorowego doprawiam wg uznania i zaciagam maka z woda.Zagotuje i mam gulasz Tylko ze ja zawsze robie go na ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napolitanski
ja robie tak jak autorka wyzej, tyle ze wody dolewam minimalnie, tj na 25 dkg miesa i 4 papryki ok pol szklanki, gora szklanke. zageszczam woda z maka i dodaje koncentrat i slodka papryke w proszku na smak najlepiej smakuje z ryzem, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×