Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivona001

PORADA DLA POSZUKUJĄCYCH PRACY :)

Polecane posty

Witam, jeśli szukacie pracy to polecam fajny portal www.ale-praca.com Warto się tam zalogować. Po założeniu swojego profilu od razu możecie dodać swoje CV- a dla tych bardziej odważnych i oryginalnych istnieje możliwość zamieszczenia video CV :) poza tym ogłoszenia są dodawane na bieżąco. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menti
a ja nie miałem czasu pisac cv i listu, napisła mi je firma www.corson.pl jestem bardzo zadowolony, i nawet miałem juz kilka telefonów od pracodawców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzelba666
Jest sporo ciekawych stron z umieszczonymi wzorami CV, osobiście polecam wzory CV ze strony http://www.pisanie.info Sam z nich skorzystałem i szybko znalazłem pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85Krzysiek85
Ja wam polecam stronę którą sam prowadzę: http://cvwzor.umowaoprace.pl/ Znajdziecie tam wzory cv, porady dla szukających pracy oraz jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzilam pozyzsza strone i musze przyznac ze jest dobra dla.....20-parolatka ktory po raz perwszy idzie na rozmowe kwalifikacyjna;-)))))) zwlszcza rozbawil mnie fragment o poruszaniu kwestii zarobkow zprzyszlym pracodawca - poarady typu "zapytaj kogos z tej firmy ile sie tam zarabia" mozna wlaozyc miedzy bajki;-))))))) udziele bardziej ogolnej porady : podaje sie taa kwote za jaka chce sie pracowac albo zawyzona z mozliwoscia negocjacji, a nie beirze sie ile "laskawi beda dac";-) trzeba jednak przy tym pamietac, ze wymagnia finansowe musza byc wprost proporcjonalne do oferowanych przez nas umiejetnosci i ich popytu na danym rynku. uczestniczylam wiele razy w takich negocjacjach - ii nie przypominam sobie zeby "stroj" rozmowcy mial jakiekolweik znaczenie - no chyba zeby rozmowca/kandydat przyszedl w stoju basenowym;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
Serwis www.globalvcv.pl / Wideo CV i praca to super sposób na znalezienie dobrej pracy. Wystarczy jedynie założyć na jego stronach profil pracowniczy i nagrać CV w formie wideo by mieć szansę znaleźć zatrudnienie zarówno w polskiej jak i zagranicznej firmie. Tam pracodawca przeglądając profile szuka pracownika a ty czekasz na telefon z jego propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekrutacyjnarewolucja.pl - to jest najlepsza porada dla poszukujących pracę, wejdź zajrzyj a nie będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×