Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kami1990

Trojkat

Polecane posty

A wiec z tego co widze to jest duzo dziewczyn kobiet ktore maja z tym problem nie wiem tez co mam robic gwarantuje mi caly czas ze mnie kocha itp same wiecie , ja bylam juz w trojkacie ale ona i on byli dla mnie obojetni . A teraz jest calkiem inna sytuacja jestem w zwiazku planujemy slub a on caly czas nalega na trojkat , mowi ze to by byl dla nas tylko dodatek tak jak w inny sposob mozna urozmaicic zycie erotyczne , jak doszlo do tematu zeby tez facet w nim byl to sie nie zgodzil bo mnie niema prawa inny facet dotykac a dlaczego inna kobieta ma prawo jego dotykac hmm.... to jest to pytanie :( Wiem o tym ze zwraca uwage na ladne kobiety ale to jest akurat normalne sama sie czasami obejze za jakims facete . Obiecalam mu juz to ze dojdzie do tego i dotrzymam slowa ale najgorsze sa obawy przed tym bo jednak to boli jak slyszysz od swojego faceta ze on chce trojkata , i jeszcze darzy do niego tak jak sie tylko da . Mowi nawet ze po tym pierwszym jak bym juz nie chciala to nie bedzie nalegal czy warto wierzyc ..... Chodza mi nawet tego typu mysli ze chce sobie legalnie zaliczyc bez zadnych problemow pozniej , lub moze jest tylko zemna dlatego bo mu to obiecalam . Co ZROBIC ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś koleżankę i zorganizujcie trójkąt. Poźniej przemyśl jeszcze raz swoje odczucia i jeżeli stwierdzisz że źle się z tym czujesz, to zrezygnuj z pomysłu związania się z nim na stałe. P.S. Dużo lepiej będziesz się czuła po trójkącie jeżeli to ty wybierzesz tę drugą kobietę. Chodzi o to żeby to była kobieta którą wcześniej poznasz i zaakceptujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego możesz ją poprosić o pomoc w przekonaniu swojego faceta że na dłuższą metę wasz związek nie może trwać, jeżeli on będzie nalegał na kolejne trójkąty. Ona jako kobieta raczej cię zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostrzegam przed tego typu esperymentami. Nawet jak po pierwszym razie będzie ci się wydawać że było fajnie to po kilku miesiącach może się to przeistoczyć w niebezpieczną grę. Wiem bo sama tego doświadczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewe
twoj facet cie szanuje ?ja akceptuje wszelkie formy sexu anale itpale trojk at ?to jest tak jakby on chcil cie zdradzic bez konsekwencji ..i jeszcze nalega czy ty masz ochote na tak isex ?to moze zniszczyc wasz zwiazek sama widzisz kobieta owszem ale facet nie moj facet uwaza ze to jest chore..bo sex to oddanie sie osobie ktorej kochasz a nie zabawa ;/ chyba ze sa osoby ktore uprawiaja sex dla zabawy ktore nie sa w zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... dziekuje za rady mi juz nawet przyszlo do glowy zeby mu zrobic test wiernoscii kolezanka podstawiona jako chetna do trojkata zobaczymy co sie bedzie dzialo , czy to jest prawdziwa milosc z jego strony czy tylko jedno wielkie klamstwo , boje sie rozczarowac ale jezeli bede musiala to to predzej czy pozniej i tak sie stanie .. chociaz bym tego nie chciala ... :(:( byla kiedys sytuacja ze sama (fakt jest taki) nakrecilam sie na dziewczyne i przekonalam sie do niej na nia sie zgodzilam ale jak widze jak on przeglada roznego rodzaju ogloszenia itp to az mi sie plakac chce . Wsumie wczesniej nie dopuszczalam nigdy do sebie tej mysli ze ja i moj facet bedziemy w trojkacie . Ja sie Kocha to tylko jedno cialo jedna dusze jedna kobiete i sie nie pragnie kogos innego , Mam taki metlik w glowie ze juz sama sie pogubilam w tym jakie sa prawdziwe racje w milosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewe
blagam cie nie ponizaj sie mniej swoj honor i dume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewe
master moze cie zrozumie a moze jej sie spodoba z jej facetem;/ eehh a nie bd ci glupio potem przed nia ze dzielisz sie facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja sie Kocha to tylko jedno cialo jedna dusze jedna kobiete i sie nie pragnie kogos innego" Guzik prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj nick mowi za ciebie
do tej na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomp
twoj nick nie jest chyba adekwatny do wieku ?mlodzi ludzie a juz trojkaty eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokomp
to propo nickow ale do autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś proponowałem trójkącik swojej dziewczynie. Nie zgodziła się. Sam gram, a nawet czasem pałeczki biorę i na bębny idę... Z muzyką nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylokowatywa
hmm mowim zdaniem w zwiazku szanujacych sie i kochajacych ludzi nie powinno tak byc :) :) co innego w wolnych ukladach to wtedy robta co chceta jak juz jednak jestes zdecydowana na stowe to wez tez faceta oprocz baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewe
mortifer heheheh dobre; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakeMeHappy
Z Twoimi obawami dałabym Ci taką radę: zgódź się, ale pod jednym warunkiem! Teraz trójkąt z kobietą, ale potem z mężczyzną!!! I to Ty go wybierz wertując oferty. To samo mówię mojemu facetowi, bo z kobietą to on chce, ale z facetem to już mu się w głowie nie mieści. O nie! Nie ma tak łatwo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zadnym wypadku
nie chcialabym Cie dotknac,urazic ale fakty sa takie ,ze Twoj facet albo Cie nie kocha,albo byc moze nie zdaje sobie sprawy,ze moze Cie przez takie akcje stracic.Ja bym sie nie zgodzila.Co innego sex dla samego rozladowania sie a co innego z milosci,w zwiazku.Zreszta jego podejscie jest chore-Ciebie facet obcy nie moze dotykac,ale on moze bzykac inna na Twoich oczach.Ta cala sytuacja jest chora i obrzydliwa,bo jezeli obydwoje mielibyscie takie sklonnosci i raz jest 3 z facetem dla Ciebie a innym razem z kobieta to ok jesli wam by to pasowalo.Po prostu on chce dymac inne laski oficjalnie.sorry ,ale pisze szczerze,to co mysle.Zreszta tez uwazam ze sex to nie tylko cialo ale i dusza,wiec wiecej niz dwoje w lozku to juz tlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewe
otozn to popieram moja przedmowczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hem co by tu powiedziec
mysle ze on nie traktuje ciebie jako kobiete zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1990
hmm... dzieki temu co piszecie daje mi to duzo do myslenia nawet bardzo tylko czy byl by jakis sens zeby bral zemna slub , albo ja jestem na tyle glupia i on to wykozystuje lub naprawde on chce tylko innej dla naszejprzyjemnosc .... tylko jaka w tym przyjemnosc jak patrzysz jak twoj facet piepszy inna ;/ Mysli mnie zabijaja ale rostrzygnac ta sprawe musze bo zle sie z tym czuje . Chciala bym to dla niego zrobic ale obawiam sie ze po tym bede miala obrzydenie do niego :( a ja sie wykoncze przez to :( Takiego metliku w glowie jeszcze nigdy nie mialam :( Obawy , strach itp Mam nadzieje ze sobie poradze z tym ..... :(:(:(:( wazny jest dla mnie jak nikt inny mam nadzieje ze mnie zrozumi jesli nie to bedzie tak jak pisaliscie ze mnie oklamuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia31313131
spróbujcie lepiej wynająć prostytutkę, żeby nie było możliwości emocjonalnego zaangażowania. To ma być po prostu sex jak z przedmiotem, lalką, wibratorem - dlatego prostytutka będzie najlepszym rozwiązaniem. Możesz również powiedzieć, że jeżeli mu zależy na leskącie to ty chcesz trójkąt z nim i innym panem - zobaczysz wtedy czy on chce tylko brać czy jest gotów też dać coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet On zaproponowal prostytutke jesli chodzi o to .... i nawet doszlo do tematu i uslyszalam slowa tego typu ''nie rozumiesz mnie do konca dla czego to chce nie dla tego zeby sobie zaliczyc inna tylko dla nas a najbardziej dla mnie on tego chce zebym to ja miala z tego najwieksza przyjemnosc , to ja jestem jego miloscia itp i on niema zamiaru mnie zmienic na inna '' i traktuje to wlasnie jak przedmiot wibrator czy cos tego typu ... Musze popdjac deacyzje czy to zrobic czy nie sa moze jakies Kobiety tutaj ktore juz uczestniczyly w trojkacie ze swoim facetem ?? Jesli tak powiedzcie jakie macie po tym wspomnienia , uczucia jakie was ogarnielay co kolwiek??? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pra734829
2 kobiety i 1 facet to nie trójkąt, a para LESBIJEK i ŁOŚ. Trójkąt jest TYLKO kiedy jest 2 panów na 2 dziurki jednej pani. Tak ciężko to zapamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli masz zamiar kogos obrazac to nie pisz wogole bo ja sobie akurat tego nie zycze .... A jesli chcesz to Los moze byc z ciebie !!! Dujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×