Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusia i pies

zmiana nazwiska-dowod jakie dokumenty miec

Polecane posty

Gość marusia i pies

wyszlam za maz i chcialabym zmienic dowod, z jakimi dokumentami trzeba udac sie do urzedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz juz akt małżeństwa? jesli tak to zazwyczaj w Urzedzie Stanu Cywilnego dają odrazu wniosek na dowud i robią adnotację ,że wyszłaś za mąż i z tym wnioskiem idziesz do urzedu miasta.Jeśli nie musisz wziąć akt małżeństwa.A no i stary dowów oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia i pies
nie mam aktu malzenstwa, tylko zaswiadczenie od ksiedza. W sobote mialam slub, czy moge wiec juz dzis odebrac akt malzenstwa? Odbiera sie go w USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iśc.Tylko nie wiadomo czy dostaniesz od razu, bo ksiądz musi te dokumenty zdarzyć te dokumenty przesłać do usc A tak wogóle to gratulacje:) jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia i pies
Dziękuję:) Obawiałam się, że będę bardziej się stresować, ale było pięknie:) Stres przyszedł tylko jak wchodziłam do kościoła, a wszystkie twarze były skierowane na nas...:) A wesele chętnie bym powtórzyła, bo weekend zleciał nie wiadomo kiedy... Gratuluję również, bo po stopce widzę, że nie tylko ja jestem szczęśliwą mężatką...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super:) ja myślałam,że będę płakać itp. ale było spokojnie. ja ślub brałam 19 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia i pies
mogłabyś mi jeszcze napisać czy do USC muszę iść z mężem? Jest w pracy a chciałabym to dziś załatwić... Dziękuję za pomoc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×