Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezrobotnaaaaa...

Rejestracja w Urzędzie Pracy i brak świadectwa pracy - POMOCY!

Polecane posty

Gość Bezrobotnaaaaa...

Słuchajcie. Jestem tegoroczną absolwentką LO i zaraz po zrobionej maturze poszłam się zarejestrować po raz pierwszy do UP. Po jakimś czasie znalazłam pracę, więc zgodnie z przepisami się stamtąd wyrejestrowałam, podając za powód (jak mylnie sądziłam) znalezienie zatrudnienia. Niestety pracodawca mnie oszukał, nie dając ani wynagrodzenia, ani tym bardziej jakiejkolwiek umowy... ... Więc dziś znów poszłam do urzędu pracy się zarejestrować, a tam usłyszałam, że aby to zrobić muszę mieć ŚWIADECTWO PRACY. Oczywiście mądrą panią nic nie interesowało, że pracodawca mnie oszukał i że nie dał mi nawet umowy - muszę mieć świadectwo pracy i już! :-O Co mam w takiej sytuacji zrobić? Przecież nie chcę zasiłku, ani innych świadczeń, a tylko się zarejestrować aby móc stamtąd wziąć ofertę pracy która mnie bardzo zainteresowała. Pomóżcie, bo już mnie sił nie mam do tego kraju :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21flo
Zacznijmy od tego jak długo pracowałaś w tamtej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21flo
Idź do UP i powiedz lub lepiej złóż pismo - oświadczenie (jeśli robią problem), że nie nawiązałaś stosunku pracy, a więc dostarczenie świadectwa pracy jest niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×