Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dohc2

szukam kobiety....wejdz i przeczytaj.....

Polecane posty

Gość lahudra3
o w morde jeża gościu tyś jest jakiś nietego... naprawde.. mylisz kolejnosc w tych twoich myslach. najpierw sie kogos poznaje a potem idzie do lozka a ty juz bys babe rznal i jezorem ja wylizywal ble jestes ohydny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie zaczalem czytac ksiażke o pewnym zespole grungowym ,, Come As You Are'' w wolnym tlumaczeniu ,,badz jaki badz'' do wypowiedzi powyzej-po zdaniach wyrwanych z kontekstu nie oceniaj czlowieka,a poza tym,zaczernij sie to podyskutujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej Dużo
A dlaczego mam sie zaczerniać? Myślę, ze nie ma potrzeby. I nie oceniam pochopnie...jestem daleka od tego...chociaz jak wiadomo - pierwsze wrażenie mozna zrobic tylko raz;) Ja czytam bezwstydnie szczere erotyczne opowiadania znanych pisarek...To dopiero rarytasik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej duzo to bylo do lahudra3 z tym zaczernieniem.kurcze wkurza mnie laptop z niemeickim rozstawem klawiaturki,pomieszane znaki. Ja lubie czytac autobiografie zespolow muzycznych,wlasnie obecna jeste o Nirvanie.poza tym,interesuje sie historia,ale w sensie raczej techniki...obecnie ,,studiuje,, wszystko dotyczace Titanica:) ekspedycje badawcze itp,wiele jest na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis33
dohc 2 intrygujesz mnie...hmmm...ja... znudzona mężatka...o szalonych pomysłach...odważna i pewna siebie:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie monis33 ze tak jest,poniewaz,niewielu ludiz przyznaje sie do tego,co dopeiro publicznie.ja za swoje slowa juz tu zostalem zjechany,ale coz...nie kazdy nadaje na tych samych falach :P calus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis33
nie przejmuj się opiniami...nie warto...ciesz się życiem...mamy je tylko jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie robie monis33,wiesz.....mam ogolnie gdzies kto co mowi...sam odpowiadam za swoje zycie...jesli jest do bani-moja wina,jesli jest super-moja zasluga....ale nic kou do tego:P a komu nie odpowiadaja wypowiedzi w tym temacie,to co napisalem,niech okaze odrobinke kulturki i spokojnie opusci temacik i zalozy swoj,super idea:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis33
dokładnie tak...ja przeszłam wszystkie etapy w swoim życiu od biednej zdradzanej żony...do pewnej siebie...atrakcyjnej kobiety,która też potrafi zdradzić...i nie mam wyrzutów...takie jest życie...i trzeba brać z niego co najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie sie z toba zgadzam,jakbys chciala kiedykolwiek porozmawiac,popisac napisz dohc2(malpa)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiii
to złapałeś monis, atrakcyjną pewną siebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis33
dzięki...odezwę się...miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zlapalem?nie okreslilbym tego tak,poniewaz kobiet nie traktuje jako zdobycze.a milo jest popisac z fajnymi i milymi ludzmi indii monis33 no czekam na odzew,i tez Ci zycze milego weekendu,jelsi juz cie tu nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiii
tak swoją drogą to...rozwiązły jesteś..w innym temacie, rozdajesz e-mail na prawo i lewo..żeby to się nie skończyło jakąś chorobą...roznoszoną drogą płciową..he, he, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiii
rozumiem..piszesz pracę z socjologii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×