Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dohc2

szukam kobiety....wejdz i przeczytaj.....

Polecane posty

Witam!!! Ciekawy wstęp, zaintrygował mnie... W końcu na kafe można przeczytać słowa napisane przez faceta, które potrafią rozpalić zmysły kobiety. Buziaki dla autora. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za slowa uznania) tym bardziej iz byly to slowa pisane prosto z glebi,mysli przelewane na slowa..Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie tak,moze nie tyle z powodu ze zimno na zewnatrz co z powodu przeziebienia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom,soczek malinowy,grip max,i lece...a raczej pot leci,a mnie telepie,ale nie jest tak zle,tutaj zagladam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedyś też chciałem tutaj kogoś poznać, to z każdą skończyło się na nieskończonym pisaniu przez internet :) w międzyczasie wychodziły równe kwiatuszki typu dwójka dzieci, psychopatyczny były facet albo brak środków do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,jak narazie mi sie udaje,poznawac tutaj milych ludzi.ty tez sie nie poddawaj,tutaj naprawde sa fajni ludzie:)i mozna z nimi pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bierzesz na gorączkę to będzie nieerotycznie ale sam rozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pertol na szczescie juz jest coraz lepiej,normalnie chodze po mieszkaniu,bo tak to bylo ciezko jak swiat wirowal,a teraz moge siedziec,pic herbatke,i pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×