Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VOLVO S40

volvo s40

Polecane posty

Gość VOLVO S40

Siema co sądzicie o volvo s40 2001-2002 rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drunken_sailor
spoko, można się w nim wygodnie bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciongareczka
Jak masz takie wolwo to chentnie zrobie ci laske z połykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
W jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLVO S40
Z kierownicą po prawej stronie i lekko pukniety w zadek. Cena to 250 Euro. Ma klimatyzacje maunalną, ale szyby na korbkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLVOS40
2001 rok silnik 2.0 16v pełna elektryka mam to obciągnij mi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLVO S40
Nie wiecie gdzie w Żyrardowie sa warsztaty do przekladki kierownicy?? Dzwonilem do takiej firmy w Warszawie, to zaspiewali mi 3tys :/ Lusterka w prądzie, skrzynia automat, 140KM. Rakieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy do czego chcesz to volvo. Jeśli do szpanu, to OK, jeśli liczysz na bezpieczny samochód to zapomnij. Z dawnym, dobrym volvo nie ma nic wspólnego - oprócz znaczka. Welcome to Korea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, nie doczytałem, ze lekko puknięty w zadek. Bez oglądania moge powiedzieć, że jeśli opisujesz to jako lekkie puknięcie to pewnie na parkingu, podczas cofania - bo cofa sie zazwyczaj wolniej niż jedzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do doczytaj dalej !! Mały debilek z ciebie , co ? Ale pewnie słyszałeś to już wiele razy hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLVO S40
Tylna belka do wymiany, zderzak, klapa, lampy i prawe nadkole styłu. Nie ma tak zle, wczesniej jezdzilem polonezem, a to jest jak RoysRoys przy maluchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię, stłuczka na parkingu. Szczerze mówiąc mając taki wybór wziąłbym poloneza. Może mułowaty, ale co mi z poduszek bocznych, jeśli odpala jak mocniej drzwiami trzasnę? No i zaraz wizyta u blacharza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do doczytaj dalej !! Mały debilek z ciebie , co ? Ale pewnie słyszałeś to już wiele razy hehehe" Oburzony właściciel volviaka? No cóż, prawda w oczy kole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiejaca
Malo stanowczy ten maly debilek Ciebie sie tyczylo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOLVOS40 2.0
Mało_stanowczy ale ty pojebany jestes niektórym się volvo podoba a nie kurwa polonez jak tobie jeszcze ten bez wspomagania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie Korea, właściciel jest z Chin, a po drugie w żadnym wypadku nie wpłynęło to na jakość aut bo produkcja takich modeli jak S40 czy S60 została w Europie. Przedstawiciel Volvo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo121
Temat trochę dziwny jak na to miejsce ale ponieważ kiedyś byłem nieszczęśliwym posiadaczem tego modelu zdecydowanie odradzam, porażka, ciągle się coś psuło, po jakichś 7 miesiącach użytkowania mogłem spokojnie otwierać warsztat samochodowy tyle razy go naprawiałem a i koniecznie komplet narazędzi w bagarzniku, bez tego ani rusz. Ale to oczywiście moja opinija i może akurat ten typ tak miał a inne są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o używane auta to oprócz wyboru żywotnej marki, trzeba też mieć jak najpełniejszą wiedzę na temat historii auta, bo nawet nie psujące się modele można "zabić". Jeśli mowa o Volvo to w ofercie Selekt, można dokładnie auto sprawdzić, dostać gwarancję , jest to najbezpieczniejsza i najpewniejsza forma zakupu auta z drugiej reki. Przedstawiciel Volvo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrnkWilliams
rzeczywiście taka oferta pozwala na wybór sprawdzonego modelu, co przy zakupie samochodów jest bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×