Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deep Red 30

Zamierzam kupić pierwszy wibrator w życiu - czy to dobry pomysł, jakieś porady?

Polecane posty

Gość Deep Red 30

Seks z moim mężem jest udany, często to on ma więcej ochoty niż ja. ale jest taka sprawa, że w dni płodne (NIE STOSUJĘ PIGUŁEK LECZ UŻYWANY PREZERWATYW I CYKLE MAM NATURALNE), mam taką wielką ochotę, że mąż nie może jej sprostać ;P czasami czuję w te dni, że mogłabym kochać sie cały dzień, no ale ni jest to możliwe - praca moja i jego, dziecko. seks jest wieczorem czasem rano, ale mój mąż nie zawsze może drugi raz. i to on zaproponował mi kupno wibratora, zebym sobie mogła nim dopomóc, gdy on akurat już nie da więcej rady a ja nadal chcę. bo czasami to naprawdę w dni płodne od rana tylko o seksie myślę i aż ze mnie cieknie i jestem bardzo wrażliwa na wszelkie bodźce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskonaly pomysl
w dni plodne kobieta jest szalona ale tak chce natura wiec trzeba jej wybaczyc i dogodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna lepiej uwazaj
no to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deep Red 30
;) no ale masz może jakieś sugestie, jaki najlepszy ?? nie wiem, kształt, grubość... nigdy dotąd nie kupowałam seks zabawek poza bielizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deep Red 30
może nie wyraziłam się jasno a poście, ale za to napisałam w tytule; jakieś porady odnośnie wibratora dla debiutantki, aha dodam, że jestem dość ciasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskonaly pomysl
ma byc jak naturalny i o taki poprosisz w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deep Red 30
zamierzam kupić online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna lepiej uwazaj
na te pytania to tylko ty znasz odpowiedz! sama wiesz najlepiej jakie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna lepiej uwazaj
chcesz czuc go w sobie czy tylko piescic wisienke?? ma wibrowac czy nie? chcesz go w srodku czuc a zarazem zeby piescil lechtunie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jakie masz
orgazmy, bo jeśli wolisz łechtaczkowe, to polecam wibrujące jajeczko, a do pochwowych lepszy wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deep Red 30
dzięki !! orgazmy mam i takie i takie, ale pochwowe silniejsze i mam je czasem bardzo długo (jak jest dobry seks), a łechtaczkowe natomiast mam takie dość mocne ale chwilowe, są bardzo krótkie. dlatego wybiorę taki na orgazmy pochwowe, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×