Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o.n.a523

czy moze byc taka suknia i fryzura?

Polecane posty

Gość hahhahaha panna mloda
fryzura super..sukienka taka sobie ale Tobie ma sie podobac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkj
powiem tak: wszystko jest takie zwyczajne i suknia i fryzura. Nie jedna laska może jako gość wyglądać lepieij niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kredki
i tak 3maj..to Ty masz sie czuc w niej super!!!!!! fryzurka extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia bardzo ładna, fryzura nie w moim stylu ale będzie pasować do sukni. bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjkj
wiesz można mieć skromną suknie, ale dla mnie suknia musi mieć to coś. Ty w niej będziesz wyglądać zwyczajnie ona nie ma tego czegoś. ale jak Ci sie podoba i się w niej dobrze czujesz to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nie podoba
taka nijaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nie podoba
i ten diadem porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nie podoba
ale masz bardzo ładne rzesy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. wkurwia mnie juz to przygotowanie wszystkiego a w szczegolnosci ubioru bo i tak znajda sie tacu co im sie nie bedzie podobac chodz nie wiem co bym miala ubrane. I tak zmienilam kiecke w ostatnim momecie bo slub za tydzien juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxafaxfzAfdAZD
w tej sukni nie masz talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxafaxfzAfdAZD
bardzo Cie proszę poszukaj czegos lepszego biustu Ci też nie widac bo zakrywa go ten gorset a la bandaż, z kolei to wiązanie z boku też jest nieciekawe ja szłam do ślubu z wagą 70 kg/165 cm wiec za duzo ale mialam tak kiecę dobraną że wszystkie szczuplutkie w salonie mi zazdrościły wiec postaraj sie troche wiecej jak chcesz ładnie wyglądać fryz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith,,,
dlaczego zmieniłas sukienke? co bylo nie tak z poprzednia? mialo być szczerze wiec: nie podoba mi się suknia... deformuje ci sylwetke i po prostu widac ze jest używana fryzurka do sukienki pasuje ale jest dos pospolita.. ogólne wrażenie: całośc po taniości bez finezji (nie mylić z brakiem skromności) to tak od serca ale jeśli tylko ty dobrze się w tym czuje to całość jest przyzwoita i nie miej oporów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Wiesz nie kazdy jest projektastem mody i wie co jak powinien dopasowac. Szkoda ze dopiero teraz pokazałaś foty na forum, wczesniewj radziłabym ci poszukac w swoim rozmiarze sukni na allegro, naprawde za małe perełke byś trafiła od dobrego (niekiedy) projektanta. W tej wygladasz jak panna młoda i tyle. Natomiast co do fryzury nie mam obiekcji. Czemu tak pozno wziełas sie za szuaknie kiecki???? to powinna sie robic na kilka miesiecy wczesniej, z głowa to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na seryjnie
Fryzurka zajebista a sukienka hmmm, nie mój styl ale wazne żebys ty czułą sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowy sen pirata
a co nie tak z tą sukienką? i dlaczego ktoś twierdzi, że będzie źle wyglądać? jak panna młoda ładna i ma to coś, to nie musi nakładać na siebie koronek, cekinów, falbanek i nie wiadomo czego jeszcze w tym dniu. powinna świecić radością, i wtedy nikt nie powie, że brzydka suknia albo że welon czy fryzura nie taka. autorka wątku ma problem ze zrozumieniem co oznacza ślub kościelny, a wy tu jej o sukience, że wygląda jak używana. ludzie, ślubu nie bierze się dla fotek i dla ludzi, bierze się go dla siebie, przed Bogiem. nie słyszałam o przypadku, żeby pan młody stwierdził, że jego żona wyglądała brzydko w dniu ślubu, bo miała używaną sukienkę albo pospolitą fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijijijihuhunjskj
sukienka sliczna i fryzura tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzam się
suknia i fryzura bardzo ładna. Może być. Tylko suknia poszerza cie bardzo w talii ;/ wyglądasz na zdjęciu jakbyś była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hs
no faktycznie sukienka dodaje ci kg albo sprawia, że jesteś w ciaży, nie wiem ale taka jakaś.... fryzurka przepiękna i nawet ten maleńki diademik jest cudny :) nie słuchaj pasztetów co piszą że to wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnie ale zwyczajnie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego tak mnie poszeza ze nie byla jeszcze dopasowana do mnie. Dopiero w czwartek przed samym slubem bede ja miezyla juz tak jak ma byc. dzieki wszystkim za mile kometarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×