Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marryy.

Ile utrzymuje się ból tyłka po jednorazowym zastrzyku przeciwbólowym

Polecane posty

Gość Marryy.

jakieś dwa tygodnie temu dostałam zastrzyk przeciwbólowy w tyłek( powodem był nieznośny ból brzucha).Właściwie to dwa zastrzyki za jednym razem. Jeden z nich to No-spa, a drugi nie pamiętam(wiem że pierwsza litera nazwy to O). Czy to normalne ze do tej pory boli mnie tyłek kiedy napinam mięśnie, nie mogę sprawnie podnieść prawej nogi, cięzko mi nawet założyć buta.Ból się nasila zawsze po tym jak długo siedzę, a niestety na siedzeniu głównie polega moja praca;) Jeśli ktoś coś na ten temat wie to proszę o rade. Temat brzmi nieco śmiesznie, ale zastanawia mnie czy pielęgniarka rzeczywiście dobrze mi go podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniarki to sadystki i często nie wykonują dobrze zabiegów :O Masz uszkodzony mięsień, może lepiej było pocierpieć z powodu bólu brzucha niż oddawać się w łapy niezdarnej, lekkomyślnej pielęgniarki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marryy.
a czy to może mieć jakieś groźne skutki czy po prostu mi przejdzie? Pielęgniarka raczej mnie nie traktowała poważnie, nie dość ze niemiła to jeszcze niedelikatna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marryy.
Dziękuję za odpowiedź:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy nastawianiu łokcia dostałam ketonal - tyłek bolał mnie z miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonototylkoja
To po co w takim razie zastrzyki przeciwbólowe skoro ból jest większy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonototylkoja
Po mojemu ból należy zwalczać.... ale nie bólem do cholery! Jak zastrzyk boli po co go podawać???(ból kręgosłupa np.) pacjent powinien dojść do domu po a nie się czołgać bo boli jeszcze bardziej....jaki to ma sens? Olfen75 zastrzyki dostałam...szkoda gadać bardziej bolały jak tek kręgosłup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężowi po zastrzyku z no-spy pomogło nacieranie Amolem - naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmathew
Twojemu mężowi to pomogły dłonie twe też jak by mnie ładna kobieta masowała to ból by znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie trzymał nawet 2 tygodnie i było niewielkie zgrubienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez po nospie ponad 2 tyg nie moglam nogi na noge zalozyc, a zastrzyk sam w sobie bolesny nie byl. gorzej wspominam zastrzyk z ketonalu. nie dosc ze nie zwalczyl bolu to sam byl szalenie bolesny, jednak posladek nie dokuczal zbyt dlugo akurat, raptem kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumicha 🙈
Dnia 18.02.2014 o 12:22, Gość nonototylkoja napisał:

Po mojemu ból należy zwalczać.... ale nie bólem do cholery! Jak zastrzyk boli po co go podawać???(ból kręgosłupa np.) pacjent powinien dojść do domu po a nie się czołgać bo boli jeszcze bardziej....jaki to ma sens? Olfen75 zastrzyki dostałam...szkoda gadać bardziej bolały jak tek kręgosłup....

Ja właśnie miałam serię olfen75 I to ze 2 tyg temu... 5 sztuk, po 1 dziennie Myślę, że niepotrzebnie... Ramię przestało boleć tylko podczas serii i może dzień po... Natomiast dzisiaj boli cała ... i ramię z powrotem😫😫😫 ciężko się nachylić, usiąść... Nie wiem czy to normalne po takiej serii i czasie?? 😱🤔😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam na sorze z bólem brzucha i problemami z oddawaniem moczu chociaż miałam skierowanie na oddział ale i tak musiałam 4 godziny siedzieć żeby potem przepisali kolejne leki i odesłali do domu bo badania nic nie wykazały niepokojącego (tylko zakażenie układu moczowego co już wcześniej wiedziałam) pod koniec mojej wizyty tam ból się nasilił że się prawie zwijałam ledwo wstać mogłam to poprosiłam o coś przeciwbólowego to dali zastrzyk w tyłek z ketanolu chyba w nocy miałam problemy ze spaniem tym razem nie przez brzuch tylko pośladek ale przynajmniej lek zadziałał a dzisiaj już tyłek nie boli tylko znowu brzuch bo przestało działać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno strasznie bolała mnie noga. Zadzwoniłem do szpitala i przyjechali sanitariusze . Po zastrzyku nie odczuwałem jakiegoś wyraźnego bólu... Jedynie pojawił się niewielki krwiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×