Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leelloo

mydło dove ekstra sensitive

Polecane posty

Gość leelloo

Czy któraś z Was próbowała tego nowego mydła dove? Jeśli tak, to czy różni się czymś od pozostałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo-patra
Dove ma kostki myjące i raczej trudno nazywać je po prostu ''mydłem''. Tej nowej kostki myjącej od Dove jeszcze nie miałam, ale wszystkie pozostałe są moim zdaniem świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelloo
Akurat w tej kwestii nazewnictwo jest bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo-patra
Polemizowałabym w tej kwestii... Wiesz, widać różnice, szczególnie, jeśli ma się wrażliwą skórę, taką skłonną do podrażnień skórze. Wtedy po myciu takim zwykłym, tradycyjnym mydłem, ma się często odczucie przesuszenia skóry na wiór i ściągnięcia skóry. Większość mydeł ma odczyn zasadowy i zawiera silne składniki myjące, więc wchodzą w reakcję z odczynem ph skóry (z natury kwaśnym) stąd te wszystkie nieprzyjemne dolegliwości po umyciu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniulka***
Ja używam tej nowej kostki myjącej dove, tej w jasnoniebieskim opakowaniu. Wcześniej używałam innych kostek dove, w zasadzie to od używam ich odkąd pamiętam, no i moim zdaniem ta jest faktycznie jeszcze delikatniejsza. U mnie w domu sprawdza się świetnie, szczególnie, że moja córka ma azotopowe zapalenie skóry. Ta kostka myjąca jest na tyle delikatna, że córa może się nią spokojnie myć, nie wywołuje u niej żadnej reakcji alergicznej, a to rzadkość w przypadku kosmetyków drogeryjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelloo
Haniulka, a jak uważasz, ta kostka sensitive będzie się nadawała do trądzikowej cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniulka***
Moim zdaniem, skoro sprawdza się u alergików, to na trądzik też powinna być ok. Wiadomo, że nie wyleczy trądziku, ale nie o to chodzi. Do samego mycia twarzy powinna wystarczyć, na pewno nie podrażni, a dodatkowo nawet nawilży skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×