Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TerraRosa

Szukam odwetu na mężu

Polecane posty

Witam, Jak w temacie,szukam odwetu na mężu,który mnie zdradził. Jestem dość ładną,szczupłą,długowłosą brunetką. Szukam pana,który: -ma więcej niż 30 lat -jest atrakcyjny mentalnie i fizycznie. Mieszkam w Polsce południowej. Zainteresowanych proszę o pozostawienie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowa panna
bozsz stara a glupia odwet na mezu za zdrade :( i co chcesz tym osiagnac i uzyskac?? jak chcesz malzenstwo ciagnac to tylko odwetem rozpieprzysz nie mysl sobie ze mezus zrobi sie zazdrosny i bedzie padal u twoich stop raczej wzajemnie bedziecie wylewac na siebie zolc jak chcesz poprawic sobie samopoczucie to wybacz ale zorbienie z siebie szmaty to nie jest dobry pomysl zachowujesz sie jak 5 latka zero madrosci zyciowej zero rozumu ani ty nie dojrzalas do tego mezelsntwa a ni maz prawda taka ze jestescie po jednych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty_jurny
No to szukasz faceta do zdrady czy nowego materiału na męża? zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem......
a co Ci da zdrada ?...poczujesz się lepiej przez to że pójdziesz z byle kim do łózka ? i co po wszystkim masz zamiar powiedzieć mężowi :....kochanie jesteśmy teraz kwita ? jak nie jesteś w stanie wybaczyć zdrady męża to odejdź od niego to będzie największa kara dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos zbiera adresy do spamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabny_emery
mam 65 lat, jestem zgrabny, zadbany, mam długie włosy, i podobam sie kobietom, umówmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisisss
krisi.mach@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinowa panna,nie prosiłam o ocenę mojego postępowania.Wypowiadasz się jakbyś była wtajemniczona w moją sytuację,życie,a nie jesteś. Po pierwsze,nie jestem stara. Po drugie,'mężuś' jest o mnie zazdrosny i po tym,co się stało leży u moich stóp. Po trzecie,nie zbieram adresów do spamu. Kto jest poważnie zainteresowany,proszę podać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę też o wstępne informacje dotyczące wieku,wyglądu.Kilka słów o sobie.Potem przejdziemy na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponętny i zadbany
Chętnie skorzystam z twojej oferty bzykanka, przyśjij swóje zdjęcie, może sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Może zadbany 50 latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponętny i zadbany,nie mam zamiaru rozsyłać swoich zdjęć osobom,których nie znam.Jeśli 'rozmowa' na mailu będzie interesująca,spotkamy się w realu i ocenimy swoją atrakcyjność. Interesuje mnie pan w wieku 30-40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Na pewno przeżyjesz za mną upojne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowynavendete
mieszczę się w przedziale 30-40 z z górnego śląska, już nie żonaty:) wysoki i podobno przystojny brunet:) zainteresowana? Jeśli tak to pisz na wakacjeztoba@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka-zolza
Ja to np swojemu jak mnie wkr....il, ugotowalam obiad. ALe ziemniaki byly 2 ugotowane, a dwa niedogotowane HAHAHAHAAH, TO BYL ODBYT, odwet znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam TerraRosa jesli dalej jestes zainteresowana to prosze o maila kanton2@wp.pl 34 lata, 185 cm. 90 kg dosc przystojny pilot pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergiey3
ja 25 lat ale popiescilbym Cie nie jedna noc lubie takie gg 22094656 a nie pozalujesz wylize cale cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławek7526@hotmail.com
brunet,brązowe oczy,190 cm,90 kg,ekonomista,36 lat,kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_to_zrobiłem
wejdź sobie na www.sexuarium.pl tam na pewno kogoś fajnego znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×