Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aszahii

trudna sytuacja :/ POMOCY!!

Polecane posty

Gość aszahii

Hej, wiem że juz na pewno były podobne posty ale nie chce mi się z abardzo szukać podobnego bo mam mało czasu więc zwracam się do Was z prośbą o odpowiedź. Otóż, zapach penisa mojego chłopaka jest odrzucający.. nie chodzi o to że się nie myje bo wczoraj kąpaliśmy się razem i właśnie specjalnie umyłam mu porządnie członką bo wiedzialam ze tego wieczoru będziemy się kochać no i zaraz po kąpieli wskoczylismy do łóżka i bara bara... ale ten nieprzyjemny zapach znowu był :/ myślałam że to on niedokladnie go myje no ale ja sama go umyłam i nie mam pojęcia skąd znowu ten smrodek :(:( nie wiem co robic bo jak go czuje to trace ochote na seks :/ nie wiem czy on tez to czuje czy nie bo nie rozmawialismy o tym,moje pytanie brzmi jak mu o tym powiedziec zeby go nie urazic no i skad moze byc ten niefajny zapach??:/ dzieki z gory za szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszahii
Chyba poleję mu członka wrzątkiem. Ale czy to pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszahii
ktos sie podszyl :/ nie napisalam tego posta o wrzątku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
To mogą być zwieracze cewki moczowej przy podnieceniu puszczają zapach moczu,trzeba się udać do specjalisty aby to stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej siedzi w twojej podświadomości. Jeśli z góry zakładasz że penis śmierdzi, to będzie ci śmierdzieć nawet perfumowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszahii
nie to nie chodzi o moja podswiadomosc. skoro smierdzi okropnie zaraz po umyciu no to... nie jest to jakis rybi zapach, moczu chyba tez nie.. jest to dla mnie dziwne bo moglby miec taki zapach gdyby caly dzien sie nie myl i wieczorem to bym sie nie zdziwila ze tak smierdzi no ale zaraz po kąpieli??:( moim zdaniem powinnam mu to powiedziec tylko nie wiem jak zeby go nie urazic :( a znacie jakies plyny do higieny intymnej dla facetow moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
Jest żel dla facetów , a tak poza tym to może też oznaczać jakąś chorobę więc do lekarza po poradę można się udać aby wykluczyć taką ewentualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszahii
Ja pisałam tylko o tym, że on ma spermę koloru czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszahii
ale mnie tu ktos wkuuuurrr.... nie napisałam tego posta wyzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszahii
Na dodatek jego jądra się znacznie powiększyły i zmieniły kolor na zielony. Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×