Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

urzekajacakafeterianka

19tc, jak czesto czujecie kopniaki?:)

Polecane posty

Ciekawią mnie szczególnie odpowiedzi mam, które juz od dluzszego czasu czują ruchy malenstwa :))) U mnie się to zaczelo gdzies w 17tc i czułam to dosyc często, a teraz, jedno lub dwa "smyrniecia" w ciągu dnia... Wiem, ze nie powinno mnie to niepokoic, ale czemu wczesniej działo się to tak czesto,a teraz prawie w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angellss22 ja czułam ruchy od 15tc ale bardzo nieregularnie np. był taki tydzień, że prawie wcale nie czułam mimo że wcześniej zdarzało się to często i dość mocno. Dopiero od około 20tc czuję całe dnie z krótkimi przerwami podczas np. chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że po tym 20tc też tak nie musi być. Ja pytałam lekarki i ona sama była zdziwiona, że to tak szybko i mocno. Podczas badania właśnie w 20tc sama widziała, że brzuch mi bardzo mocno drga i stwierdziła, że w pierwszej ciąży na tym etapie dziewczyny czują zazwyczaj "motylki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1q1q1q
u mnie podobnie - pierwsze ruchy odczuwałam już w 16-17 tyg, ale bardzo rzadko, może jedno na dwa, lub kila dni. Od 18 to już codziennie, a w 20 tyg w zasadzie kilka razy w ciągu dnia dzidziuś miał swoje godziny aktywności i wtedy nieźle się wiercił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 18-tym
A ja jestem w 18-tym tygodniu i nadal nie czuję :/. To moja pierwsza ciąża, więc teoretycznie mogę poczuć dopiero w 20-tym, ale i tak trochę się martwię, że nie wszystko jest tak jak być powinno. A co do ruchów, to podobno przy regularnym odczuwaniu nie powinno być mniej niż 10 ruchów w ciągu dnia. Maluszki też mają mniej lub bardziej ruchliwe dni, więc zmiany w ruchliwości raczej nie powinny od razu niepokoić, chyba że przestało się odczuwać cokolwiek przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×