Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewdtfretreyteyhrt

wolalabys pracowac w urzedzie czy korporacji, za te same pieniadze?

Polecane posty

Gość ewdtfretreyteyhrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carierra
jesli interesuje cie rozwój, awans, stres, kariera - korporacja, jesli wolisz stabilnosc, rutyne, stres - urzad, decyzja nalezy do Ciebie, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie w korporacji
w urzedzie jest klika, licza sie znajomosci i układziki, do tego najwięcej do powiedzenia mają stare wredne babsztyle - spróbuj się im postawić to cie zjedzą. Stres moze nawet większy, większa hierarchiczność - szef ma zawsze racje, a jak się po wyborach zmienia władza to drżysz czy nowy wójt nie ma jakiegoś pociotka na twoje miejsce - autentyk. Na awans, rozwój i większe pieniądze masz marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to niemożliwe
za taką samą kasę??? Nie wierze, że w korporacjach płacą takie same nędzne grosze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_korporacją
Też nie zgadzam się z opinią, że w korpo zarobisz tylko tyle co w urzędzie. Jest to fizycznie niemożliwe. Pracuję w Eniro i podstawą są zarobki prowizyjne i to one stanowią zasadniczą część pensji. Nie rozumiem jak jest możliwe zarabianie w urzędzie takich samych pieniędzy. Poza tym w korpo liczą się kompetencje i zaangażowanie, a pracodawca patrzy na umiejętności, a w urzędzie, tak jak piszecie układy i układziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza mniejsza firma
a co myslicie ze w korporacji to nie licza sie ukladziki i lizanie tylka przelozonym? wszedzei tak jest! facet przyszedl pracowac tydzien przede man i po 3 miesaicach awansowal na przelozonego a umial mniej niz ja. Sorrki ale to smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ma swoje plusy i minusy, w korporacji kasa jest większa, ale trzeba sie więcej napracować, do tego dochodzi stres w urzędzie zawsze wolne weekendy, rózne dodatki itp., ale wielkiej kasy sie raczej nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla kogo duza..
wiecie czemu outsoursingi tak namietnie zatrudiaja? bo tu ludzie rypia za 2000-3000 na reke i to GOWNIANA KASA w porownaniu z ta jaka by np Niemcom lub Angolom musieli za taka sama robote zaplacic, z 1500-2000 euro, takie sa zarobki biurowego pracownika w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
korporacja wyssie z Ciebie ostatnie soki mlodosci i Cie wypluje taka prawda jest trzecia opcja zalozyc firme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla kogo duza..
no i ja wlasnioe to robie ;) rejestruje w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
gratulacje ...i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie zimowe
w urzedzie marszałkowskim nabrać szlifów i znajomości, a potem na własne podwórko.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla kogo duza..
nie dziekuje ;) jak czytam to co pisze np carrierra, ze korporacja to awans i kariera to mnie pusty smiech ogarnia ;/ coz, no robia taka wode z mozgu ludziom na rozmowach o prace aby ich przechwycic. Ja bylam taka glupia i sie zgodzilam, po 3dnaich juz chcialam odchodzic,wtrzymalam 3 miesiace (ostani na l4) nie polecam takich kolchozow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie zimowe
Korporacje ni mają prestiżu. Lepiej pracować w poważnym urzędzie niż pajacować w korporacji, gdzie nie znasz dnia ani godziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandarej
korporacji ciag dalszy ktos ma jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pandarej
korporacja zatrudnila mnie na umowe na zastepstwo roczne (1) Zaklinali sie, ze popracuje tam z rok, zwolnili po 3miesiacach. A nie dali krotszej umowy "bo pracownik moglby podejrzewac, ze go chcem zwolnic". Przynajmniej tu byli szczerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korporacja korporacji nierówna
wy piszecie o szajsie typu jakieś śmieszne eniro ( McDonald's to też korporacja :P ), a korporacje, gdzie mozna się wybic, jesli jest się dobrym to firmy typu : Nokia siemens network, pricewaterhouseCoopers, IBM, LG, Volvo ( przykłądowe korpo z Wrocławia). Mówie o czywiscie o stanowiskach zwiazanych z praca umysłową-w IT, logistyce, finansach , ksiegowosci. I w zadnej z tych firm nie dostaniesz takich groszy jak w urzedzie, bo widełki płacowe na to nie pozwalają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pandarej
korporacja korporacji nierówna -mozna sie wybic, ale jak nie uwierzy sie w to,ze jako pracownik tymczasowy masz prawo do tego, co pracownik staly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy pierniczycie?
ja pislam o oursorsingach a nie jakis MCDONALDACH, BEZ PRZESADY ;/ wiem jak sie robi w tych kolkozach, ich nazw nie podam bo i tak wiadomo o jakie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×