Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabelkowa007

Dopasowanie kolorow

Polecane posty

Gość diabelkowa007

jaki kolor kanapy pasowałby do ala' buraczkowych scian przeplatanych bialymi pasami z kwiatami w odsieniach szarości? W gre nie wchodzi kolor bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZARY , CZRNY. CZARNO-BIAŁY
W TYCH ODCIENIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Chcialabym jakos rozjasnic ale raczej inne kolory nie beda pasowaly. Dodatki raczej chyba tez w tych odcieniach? Bo jakis bardziej razacy kolor nie bedzie pasowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak jestes odważna. najbezpieczniej pójść w odcienie kremu i szarości. jak masz dobre wyczucie koloru to mozna dobrac niektóre odcienie żółci i jasnej zieleni. ale to juz trudniejsze. jak w harcore to kobaltowy i granatowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Właśnie cche odważnie nie tak jak zawsze:D tapety sa takie na tych obrazkach troche niewyraznie widac:( http://www.leroymerlin.pl/produkty/tapeta-winylowa-xero-818901-rasch,1103276295,1277740742.html http://www.leroymerlin.pl/produkty/tapeta-winylowa-na-flizelinie-piga-1297-10-as-creation,1103276295,1277740555.html Na przeciw siebie na dluzszych scianach te tapety sa przeplatane, zas na sciaanch okno + balkon i tam gdzie drzwi, sa to male przestrzenie sa jednokolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Mi ten kobalt utkwil w glowie piekny kolorek. a łóżko do tego jakie w odcieniu szarości ? Zyrandolik moglby byc taki z kryształkami? cos w tym stylu? http://www.leroymerlin.pl/produkty/zyrandol-rosendal,1252649575,1252384888.html czy raczej kwadraty prostokaty?bardziej geometryczne kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
taajasne ---> dziekuje bardzo za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki żyrandol to nie zalęzy od kolorów, tylko od rodzaju mebli i ogólnie sprzętów. jak masz wnętrze bardzije barokowe, to ten z kryształkami moze byc. łóżko - ale pisałaś o kanapie? to co masz w jednym pokoju kanapę i łóżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Sorki mozliwe ze sie pomylilam piszac ma byc kanapa ale oczywiscie taka z funkcja spania, mebli narazie nie mam wiec dowolnośc stylu;) Narazie sa tylko sciany i podloga zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapę tez bym dała w mocnym kolorze lub w beżu. tyle ze jak kanapa mocna to reszta rzeczy raczej neutralna. jak dodatki w kolorze mocnym to kanapa bezowa. szara też dobra, nei doradzam bo osobiście nie lubie szarych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Dzięki wielkie jak bede w domku pomysle cosie dokladnie, wiesz w sumie narazie bede miala szare meble w spadku to chyba juz taka kobaltowa kanapa by nie pasowała co? lepie juz dodatkiw tym kolorze. w przyszlosci mam zamiar je zmienic jak tylko fundusze pozwola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Dzieki wielkie po raz n-ty Bardzo mi pomogłaś :* juz mam jakas koncepcje pokoju ::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurza stopka345
Do ładnie pomalowanego pokoju na pewno przyda Ci się odpowiednie oświetlenie. Np takie jak na www.energooszczedne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaketrab
najlepiej dopasować kolory do domu mając próbki ! ja kupiłam na www.studiorasch.pl o wiele łatwiej było wybrać daną tapetę ! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu daje czadu
jeśli dodatkiem w tapecie są szare kwiaty to z pewnością szary na pewno nie buraczkowy pokój będzie zbyt buraczany i przesadzony na kolor możesz postawić w dodatkach, a nie meblach, bo kontrasty bardzo szybko się nudzą, męczą, a dodatki możesz sobie zmieniać regularnie, bez większych problemów i nakładów zresztą takie barwne pomieszczenia są mniej odprężające i mniej eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że dobrze byłoby jakos rozjasnic np. jakimś piaskowym kolorem czy coś takiego. Dodatki też w tych kolorach raczej, wszystko zalezy od tego jaki nastrój chcesz stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×