Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orractd4862

Poszukuję wspólników

Polecane posty

Gość orractd4862

Witam. Mam pomysł na niszowy, dochodowy biznes. Poszukuję ambitnych i pracowitych ludzi do utworzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i wspólnego prowadzenia tego przedsięwzięcia. Poszukuję w ten nietypowy sposób ze względu na specyfikę działalności. Istotnym jest bowiem by byli to ludzie z terenu całego kraju ze względu na znajomość lokalnego środowiska i konieczność sporadycznych osobistych wizyt w instytucjach państwowych. Projektem tym zainteresowany jest jeden z funduszy venture capital lecz ogromną wadą takiej kooperacji jest konieczność współpracy z ludźmi (pracownikami bądź zleceniobiorcami), którzy nie będą mieli motywacji do efektywnego wykonywania pracy (zleceń) i nie ma realnych możliwości zastosowania motywacyjnego systemu wynagradzania. Poszukuję wspólników a nie pracowników więc każdy (w tym i ja) powinien wpłacić w gotówce swój udział w kapitale zakładowym spółki. Udziały będą równe, nie mniejsze niż 2.500 zł. Uprzedzając ewentualne uwagi: - nie jest to żadna akwizycja, MLM, - nie jest to działalność ryzykowna ani nielegalna, - nie chcę nikogo naciągnąć, - mam dwunastoletnie doświadczenie biznesowe. Szczegóły zostaną omówione podczas spotkania, które zostanie zorganizowane jeszcze w tym roku. Jeżeli zainteresowała Cię powyższa zagadkowa propozycja- napisz na email: orractd4862@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaciekawiona
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodzimierz u.
Posłałem @ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×