Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampa ogrodowa

proszę, niech ktoś mi pomoże znaleźć pracę w Szczecinie, bo skoczę do Odry!!!

Polecane posty

Gość lampa ogrodowa

nie mam już sił i chęci coraz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtakaswoja
a masz jakieś wykształcenie? Doświadczenie w pracy? Znajomosc języków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtakaswoja
Czy to musi byc praca w Szczecinie? Nie możesz pracowac w Stargardzie lub Świnoujściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
licencjat wyksz. ekonomiczne obsługa komp. prawo jazdy, dobry jęz. niemiecki dośw. tylko w pracach dorywyczych: sprzedaż przez net, restauracja, korepetycje, trochę pomocy biurowej - ale to wszystko po znajomościach lub samodzielnie, więc nijak udokumentowane :O 26 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
musi, tutaj będę studiować dalej - zaocznie, ponadto Sz-n to także nie jest moje rodzinne miasto..nie dam rady/nie mam środków by ponownie się przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtakaswoja
http://www.psz.praca.gov.pl/hr/PoSearch/index.php?fastword=&fastlocation=&startDate=4&itemsPerPage=10&industryName=&industryCode=&jobCategory=&jobCategoryCode=&positionTitle=&locationName=&location=&CandidateSupplier=Powiatowy+Urz%C4%85d+Pracy+w+Szczecinie&CandidateSupplierresult=32620&PositionNumberPL=&jobContractType_PL=&workShiftScheduleTypePL_HoursPL=&minBasePay=&travel=-1&submited=1&advanced=1&page=1 aktualne oferty pracy w Sczecinskim PUP http://www.wup.pl/index.php?navi=ugj - projekt pierwszy biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
naprawdę myślisz, że nie próbuję aplikować na ogłoszenia wszelkiej maści? tę stronę i masę innych znam na pamięć, odświeżam co parę min, śle aplikacje, chodzę, pytam, zostawiam... i tak od paru tyg i tak ciągle nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały meszyzna lat60
ja mam kasy w brud jak bedziesz ze mna nie bedziesz musiała pracowac bedziesz miała wszystko bedziemy chodzili na spacery blisko Odry nie trzeba od razu skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtakaswoja
Nie, no zaraz.... Prosiłaś o pomoc w znalezieniu, a nie o załatwienie pracy :-o Jeżeli Tobie nie pasują ogłoszenia lub Ty nie pasujesz pracodawcom to nic na to nie poradzimy. Przejdź się do kadr szpitalnych. Ostatnio szukali sekretarek na oddziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
tyle tylko, że o pomoc się prosi, gdy się samemu już nie daje rady, a nie gdy się nic w tej sprawie nie robi - wtedy to niegodzistwo i lenistwo zwykłe. prosząc miałam na myśli każdą pomoc...może inne osoby podsuną mi pomysły inne niż te których sama już spróbowałam. niemniej, strona urzędu pracy to oczywista oczywistość.... tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ja tez jestem ze
Szczecina i tez szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ja tez jestem ze
i powiem Ci,że skończyłam prawo na US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
a ile już szukasz? i w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaoal
ja tez szukam, tyle ze w trojmiescie, jak narazie 2 tydzien dopiero, jak narazie zaprosili mnie na 3 rozmowy, ale wszystko to jakis zart jesli chodzi o place, dzisiaj czeka mnie 4 rozmowa, zobaczymy. ale tez juz dostaje wariacji, ja bez pracy nie potrafie normalnie funkcjonowac. a raczej bez pieniedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja tez szukam, tyle ze w trojmiescie, jak narazie 2 tydzien dopiero, jak narazie zaprosili mnie na 3 rozmowy, ale wszystko to jakis zart jesli chodzi o place, dzisiaj czeka mnie 4 rozmowa, zobaczymy. ale tez juz dostaje wariacji, ja bez pracy nie potrafie normalnie funkcjonowac. a raczej bez pieniedzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampa ogrodowa
ja bym poszła nawet za min. krajowe pracować. nie mam doświadczenia jako takiego, nikt i tak więcej mi nie zaproponuję. później bym się rozglądała za czymś lepszym. w sumie to i tak sporo rozmów jak na 2 tyg., w Sz-nie wygląda to gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.infoludek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×