Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CarycaZofia

Balsam na pękające usta

Polecane posty

Wypróbowane i świetne: Carmex (trochę smierdzi niestety), Tisane i Oriflame Tender Care (mam wersję zwykła i limitowaną karmelową, są świetne także na zadziorki przy paznokciach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci Carmex śmierdzi, to polecam Palmers. Nie używałam lepszych balsamów do ust. Kosztuje 10 złociszy (trzeba zamówić na stronie www.maslokakaowe.com) i pachnie czekoladą i wiśniami. Jest naprawdę dobry, pomaga na pękające usta i starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
świeżutka sperma pomaga:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie ost carmexa - wisniowego i tego klasycznego w sloiczku i jakos mnie nie zachwycil, szczerze mowiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmex najlepszy jest
tisane i ten z oriflame tez sobre ale carmex duzo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem konkurencji nie ma TISANE - jest w aptekach za ok 5 zl - bardzo wydajny, dlugo sie trzyma na ustach - tylko mogliby go zrobic w pomadce bo trzeba palcem nakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży jest wybór balsamów na usta :) Ja osobiście używam i polecam te z NIVEA :) Bardzo dobrze nawilżają usta i jest duży wybór zapachów i kolorów :) Jeżeli masz naprawdę bardzo popękane usta, to najlepiej idź do apteki i zapytaj o taki balsam. Kiedyś kupiłam sobie na zimę taką pomadkę w aptece, ale niestety nie pamiętam nazwy. Doradź się farmaceutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaa
carmex albo podbne - ważne, żeby nie było parafiny czy innych olejów mineralnych w składzie, bo to dziadostwo niczego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukierek
carmex najlepszy, bez dwóch zdań, ja tam nawet lubie ten wiśniowy zapaszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pomadek w sztyfcie najlepsza dla mnie jest NEUTROGENA, ale tak jak napisałam wyżej: the best TISANE, CARMEX i TENDER CARE (oriflame)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Ja akurat byłam zadowolona z pomadki nIvea miałam niebieską z tym ,że dosć dawno i być moze popsuła sie jakość.Raz też kupiłam truskawkową z tej serii i okazała się lipą na potęgę.Tisane jest w miarę i też szkoda ze nie zrobili w pomadce wersji.Obecnie używam z rossmana ,jestem nawet zadowolona ,białe opakowanie,a le nazwy nie podam bo zostawilam w pracy na biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Gdzie mozna nabyć te balsamy Carmex i Palmex bo się nie spotałam z tymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kupowałam pomadki Nivea, ale chyba dlatego, że najłatwiej je dostać. Karmelowa Oriflame i czekoladowo-wiśniowa Carmexu -brzmi bardzo apetycznie, ale boję się , że od razu mogę je zjeść ;) Widzialam, ze jeszcze jest nowy balsam od Yves Roches http://www.dourody.pl/seria_culture_bio_od_Yves_Rocher.html ale nie znam za bardzo kosmetyków tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam atopowe zapalenie skóry, nic nie łagodziło ust, Tisane nie Tisane. Od kilku sezonów tylko NEUTROGENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba198834
ja używam tego balsamu - http://decubal.pl/produkty,lips___dry_spots_balm.html i bardzo go polecam. ja mam problem z ustami nie tylko zimą, ale i latem, poza tym jak się denerwuję, to mam skłonność do gryzienia ich, więc czasem są w tragicznym stanie. tym balsamem smaruję usta kilka razy dziennie i naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×