Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Co miłego dla was dziewczyny robi wasz mężczyzna?

Polecane posty

Gość zakręcona pozytywnie123
Normalnie masakra. Wchodzę czasem na kafe gdy mam wolne i rzadko kiedy się odzywam, no bo niby po co, tu jest zazwyczaj zawiść i zazdrość. Mam prace 7-8 h,kilka razy w tyg., a resztę "robię" w domu. Myślą niektóre, że tacy mężczyźni jak mój nie istnieją, są w błędzie, bo albo się związały z nieudacznikami , lub same nie mają nic i są nikim, więc nikt na poziomie się z taką nie zwiąże na poważnie. Temat dot. tego co miłego robią mężczyźni dla kobiet. Mój dba o mnie, opiekuje się mną i zapewnia mi wszystko czego potrzebuję, co jestem w stanie sama sobie dać (skoro chce niech robi co uważa) . Widocznie niektóre osoby nie mają nic, niczego nie otrzymują i też nic nie dają od siebie. Wasz problem, postaram się już nie odzywać, bo widocznie niektóre boli powodzenie u innych. Idę spać, muszę jutro pracować i odpowiednio wyglądać, wybory się zbliżają i trzeba wszystkiego przypilnować, abym na kolejną kadencję miała zajęcie. hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, zero inteligencji kobieto :) właśnie to pokazałaś juz tak, że chyba nikt wątpliwości nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój
Aha, mój facet ma 65 lat i jest politykiem, a ja mam 26. Zdychajcie z zazdrości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój
Germaine Geer -> spokojnie mogę się utrzymać sama. Wystarczająco mam na kontach. Zastanów się i pomyśl, czy odmówiłabyś wyjazdów w przepiękne zakątki świata, nosiłabyś byle co i jadła cokolwiek, gdyby dawano wszystko ot tak bo komuś na tym zależy??!! Ja robię co chcę i żyję znakomicie. Chyba nie doczytałaś - sobie zawdzięczam mieszkanie, wykształcenie i prace które wykonuję. On jest dodatkiem, który sprawia, że moje życie, z godnego i całkiem dobrego, stało się luksusowym. Wiem, że ciężko uwierz coś takiego, ale czasami to się przydarza odpowiednim kobietom. Prostaczki mogą tylko pomarzyć o mojej codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój
zakręcona pozytywnie123 - nie każdy jest nikim jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój
Nikt z 23:28 [zgłoś do usunięcia] - pobawiono się już, teraz spieprzaj do klocków podszywająca się, zazdrosna, biedaczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój-ja myślałam,ze jak ktoś robi doktorat,to tak prosta pisownia nie stanowi problemu:D Ech,polskie szkolnictwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba, która robi doktorat nie robi takich błędów ortograficznych :) i to właśnie jest dowód na to, jaką bajkę tu opisałaś . . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
o 21.50 biegnie mi do sklepu po cos slodkiego a mi sie nie chce juz przebierac )o 22.oo zamykaja sklep), zmeczony i zaspany idzie ze mna do lazienki bo ja po ogladnieciu horroru sie boje :O (bardzo zadko tak mam - ale ze dwa razy sie zdarzylo :O ), zawsze znajduje kazda moja zgubiona rzecz, namawia mnie na sprawienie sobie przyjemnosci w postaci kupna ciuchow czy butow bo mi zal kase na to wydawac jak nie potrzebuje koniecznie takich rzeczy, robi mi kanapki albo podgrzewa golabki ze sloika (kompletna noga jest z niego w kuchni wiec to jest naprawde duzo :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dodatkowo płaci z tabletki anty, suplementy i wszystko co jest mi potrzebne (czasem rachunki)." ale one nie piszą o sponsoringu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ja po ogladnieciu horroru sie boje (bardzo zadko tak mam - ale ze dwa razy sie zdarzylo )" a co oglądałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
wstyd sie przynac, ale to bylo po 28 dni pozniej i Jestem Legenda :O zadne filmy tak nie wplywaja mi na psyche jak wlasnie takie, ze ludzkosc 'wariuje' od jakiegos wirusa...z zombie bym sobie poradzila, bo to jakies takie niemrawe :D ale takie dzikusy to dla mnie masakra, juz nie ogladam tego typu filmow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wstyd sie przynac, ale to bylo po 28 dni pozniej i Jestem Legenda" Mam dobrą radę... Nie oglądaj Paranormal Activity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".z zombie bym sobie poradzila, bo to jakies takie niemrawe" to zależy - w jakim filmie... teraz właśnie jest era takich sprytnych szybkich zombiaków.. tamte snujące się wolno maszkary były kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
a to akurat ogladalam :P filmy o duchach sa za nudne dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
tak, o tych wampiropodobnych stworach, nie? zadna rewelacja ale jako alternatywa dla Zmierzchu-swietne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam 30 dni mroku ale 28 dni pozniej ciutlepsze. ja tez uwielbiamtakie filmy jestemlegenda byl pierwszym z tego rodzaju. ale chyba nic nie przebije ( w kategorii horroru) filmy dokumentalne o egzorcyzmach-z prawdziwymi odglosami demonow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wg mnie fajny film... można odpocząć o tych eterycznych metroseksualnych ciot, w jakie ostatnio zmienili filmowcy przyzwoitego wampira...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"filmy dokumentalne o egzorcyzmach-z prawdziwymi odglosami demonow." te filmy są tak samo dokumentalne, jak strącenie przez Rosjan samolotu z naszym prezydentem a odgłosy demonów są tak prawdziwe jak zeznania Lwa Rywina przed komisją śledczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
Germaine Geer - ja kompletnie nie potrafie chocby na troche uwierzyc w te demony czy duchy i dlatego, zaden taki film do mnie nie trafia :O Komiczne ja tez! jak mialam chyba z 16 lat przeczytalam Necroskopa - Briana Lumleya i od tamtego czasu zaden wampir czy to elegancki Brad Pitt czy charyzmatyczny Tom cruise nie jest wiarygodny w postaci takiej prawdziwie brutalnej postaci jaka jest cyz powinien byc wampir ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
podoba mi sie jak rozwinął sie temat, gratuluję Komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wampir, czyli nasz upiór to trup wstający z grobu i wysysający krew... tak było zawsze i o ile jeszcze taki obraz zblazowanego dekadenckiego arystokraty jaki pokazano na wywiadzie z wampirem łyknę, to tych pięknych, młodych, spontanicznych, modnych i bogatych idoli nastolatek ze Zmierzchu i innych gówien już nie... Piękny jak wampir, niedługo zacznie się mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mysle ze to kwestia wiary. ja jestem wierzaca wiec i w egzorcyzmy wierze ...myslalam o tym by podac wam linki do ciekawych filmikow na ten temat ale pewnie i tak wszystko byscieprzeinaczyli na swoje...powiem wam tylko jedna rzecz ze sama bylam swiadkiem niewiarygiodnych rzeczy i wiem ze gdybyscie widzieli i slyszeli to co ja nie mielibyscie wiecej zadnych watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hej, mysle ze to kwestia wiary. ja jestem wierzaca wiec i w egzorcyzmy wierze" no taaak... ale potem czytam: "wiem ze gdybyscie widzieli i slyszeli to co ja nie mielibyscie wiecej zadnych watpliwosci" to gdzie tu ta wiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyt
Kocha mnie, jest czuły, opiekuńczy, liczy się z moim zdaniem, gotuje mi obiady, czasem robi mi prezenty :-) Jak dla mnie to super. I ja też dla niego taka jestem, tylko prezentów mu więcej daje :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kocha mnie, jest czuły, opiekuńczy, liczy się z moim zdaniem, gotuje mi obiady" wampir???? nie zmieniaj tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ale o co Ci chodzi
? Twój facet dba o Ciebie na miarę swojego portfela, jest bogaty, więc kupuje Ci drogie prezenty i pomaga ogólnie w życiu. I fajnie. Ale temat jest, co miłego robi wasz mężczyzna, więc nie rozumiem wrednego tekstu: "z jakimi nieudacznikami wy się zadajecie". Co to ma wspólnego z tematem. Topic nie jest o majętności, ani zaradności życiowej, tylko o miłych rzeczach, wynikających z miłości. Tobie facet kupi nowe auto, a innej kupi stare i pięknie odnowi. I jedno i drugie będzie słodkie i miłe, więc powściągnij wredny języczek, bo ewidentnie chciałaś się jedynie pochwalić, próbując jednocześnie upokorzyć inne dziewczyny i ich facetów. Nisko, moja droga, bardzo nisko. Żenua. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne-lzpiesz mnie za slowka dobrze wiesz ze piszac jestem ierzaca mialam na mysli wyznanie. wierze w Boga od dziecka a to co widzialam i slyszalam dalo mi jakiespocvzucie wiekszej pewnosci ze Bog istynieje ale nadal nie byl to zaden dowod. dzieja sie rozne zjawiskja -ukazywanie sie Jezusa, Matki Boskiejj i co?przez takie cos odbieraszludziom prawo do nazywania siebie wierzacymi>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×