Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarah.north

prawo jazdy

Polecane posty

Czy ktoś z was może ma termin praktyki jeszcze jakoś we wrześniu w OSK na Bemowie w Warszawie i będzie z niego rezygnował? Bardzo mi zależy na szybszym podejściu do egzaminu (od tego zależy moja praca), a terminy aktualne są na 2 tydzień października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b bvmv vvvdd
nawet jeśli znajdziesz termin w co wątpie to jeszcze weź po uwagę że niekoniecznie zdasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze zalezy od tego czy prawko będzie dla ciebie formalnością czy nauką jazdy...bo nikt ci nie da 100% pewności że zdasz...no chyba że łapówka...ja prawka nie mam zdaję na wiosnę...ale wiem że jazdy zdam na 100% śpiewająco...bo autem jeżdżę dobrze (startuję już w rajdach swoim autem) mam 3 auta i jeżdżę dosyć dobrze jak na kogos kto ma 17 lat i nie ma prawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b bvmv vvvdd
o ktoś się zapomniał przelogować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b bvmv vvvdd
nie jeden już tak jeździł świetnie, a takie pewniaki częściej oblewają niż tacy co niby średnio umieją jeździć bo gubi ich brawura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiim
Autoron- to, że dobrze jeździsz wcale a wcale nie oznacza że zdasz. Jak będzie chciał to Cie udupi za jechanie zbyt blisko prawej krawędzi czy chociażby krzywe ustawienie się na światłach. Pamiętaj, że egzaminator może wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×