Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stwierdzenie nieważności

stwierdzenie nieważności w częstochowie

Polecane posty

Gość stwierdzenie nieważności

czy ktoś wie jak się to tak odbywa, czy sprawy toczą się szybko czy raczej się wlecze, jacy są sędziowie, uprzejmi czy przeciwnie, może ktoś coś powiedzieć o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat Kościelny
Profesjonalna pomoc w sprawach o nieważność małżeństwa. tel. 661 437 833 j_ko2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
W przypadku zapytań z dziedziny kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa: 12-636-65-41 (od godz. 19.30 do godz. 20.00) a.bolesta@op.pl A. Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos
juz przeszedl przez taki rozwod? jest to w ogole mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ktos kto poisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ktos kto pisze
"a czy ktos .... " JEST KOMPLETNYM DEBILEM !!!!!!! NIE MA ROZWODÓW KOŚCIELNYCH TŁUMOKU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwód kościelny w częstochowi
Trzeba przejść bardzo ciężką próbę aby go uzyskać: tydzień leżenia krzyżem na plecach. Nogi razem. Biodra ani drgną. Wtedy i tylko wtedy jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 555
Czy ktoś może zna sensownego adwokata kościelnego w Częstochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam serdecznie, nt. kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa polecam swój blog, na którym w licznych artykułach omawiam to zagadnienie: http://bolesta.blog.onet.pl/ Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeszłam,trwało to w sumie z 8 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bolesta ma duużo wolnego czasu, gdyż tylko siedzi na forum kafe i wkleja swoje ogłoszenia. Widać nie jest dobra i nie ma zbyt wielu klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka brzyyyydka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ma dużo czasu, bo artykułów na tym swoim blogu napisała w pieron dużo, a jeszcze ma doktora tytuł, pewnie musi wstawać jak ja o trzeciej w nocy, ja wstaję i mam kupę czasu, tak trzymać pani bolesta:) a ty o której wstajesz skoro nie napisałeś nic, pewnie w południe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Zapewne ta pani udziela również porad na kafe.. Osobom , którym na poradzie zależy w tym temacie. Osobom ,które się wstydzą przedstawić swój problem , komuś w oczy i poszukują innej pomocy , właśnie na kafe.Tak jak każdy ,który się na kafe udziela. Oraz tym ,których nie stać na poradę.Każdy za swoją pracę i swoją wiedze z reguły żąda zapłaty. Ta pani zapłaty nie żąda.,udzielając się na kafe. Być może się reklamuje , ale to nie jest żadne przestępstwo.Wiedzy nie szanuje tyko ten kto jej nie ma. Bo on nie rozumie jaki trzeba wnieść wysiłek by daną wiedze uzyskać i mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani jest naganiaczem krakowskiej kurii. FE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak sie kasą dzielą? Fifty-fifty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klikłem w linka i takie CUŚ mi sie pokazało: "Zaburzenia psychoseksualne w kontekście impotencji i niezdolności natury psychicznej do podjęcia istotnych obowiązków małżeńskich w kościelnym procesie małżeńskim." Klikłem jak jadłem i mi sie cofło. Zdjęcia tfurcy tego dzieła, tam na szczęście nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak (i czy) się dzielą kasą nie wiem. Ale ta pani obiektywna nie jest, bo reprezentuje interesy konkretnej instytucji Kościoła (KK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Ta pani przede wszystkim reprezentuje potrzeby człowieka. Kto chce to korzysta z jej pomocy. Nikt nie musi. Każdy ma własną wolę.I własną wiedzę i rozum. Gorzej jest tym i z tymi ,którzy tych przymiotów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diler stojący pod szkołą też reprezentuje potrzeby człowieka. I ty może już przestań korzystać z jego pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz natknąłeś się na zaburzenia to ona i na medycynie się zna, a ty na czym się znasz? a jak się na czymś znasz to stwórz se bloga, i se pisz. wiesz kto kasy nie potrzebuje? nieboszczyki, a wiesz dlaczego, bo one nie jedzą nie piją tylko już gniją, a ty w ogóle zarabiasz czy pobierasz jakiś zasiłek z naszych podatków? a jak zarabiasz to też co ktoś daje kasę, a jak masz zasiłek, to też co ktoś daje kasę, Bozia dała mózg aby go używać, wiec go używaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego on nie pisze bloga, bo chory jest chyba na dysleksję, nie pisze sie tfurcy, jak się czyta, tylko pisze się "twórcy". A ja się zastanawiam czemu tak z nowym rokiem wstąpił w was diabeł, miast się cieszyć, że polaczki coś tworzą, to za granicą mają nas za tych od robót kategorii bez wykształcenia. Święta racja, nie krytykować tylko tworzyć, aby nie śmiano się z nas, bo jak ty kogoś skrytykujesz to znaczy, że z twoim życiem coś nie teges. Zniecierpliwiony super z Ciebie gość! Też nie rozumiem czemu cofnęło ci się przy czytaniu o impotencji, a twoja matka to jak ciebie poczęła, dzieworództwo? Czy też były wszystkie reakcje u twojego taty i matki? No skoro jesteś, to były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×