Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JedynaMonia

Ponury dzień, depresyjny aż wyć sie chce

Polecane posty

Wyobraźcie sobie że od 2 dni jakos próbuje nakierować męża żeby sprawił mi niedrogi srebrny łańcuszek az jakąś delikatna zawieszka, ale nie sadziłam że jest on aż tak niedomyślny i że tak powiem tępy Wczoraj napisałam mu ze chciałabym zeby był dziś zaskakujący i mnie zaskoczył....potem dodałam ze może byc to coś błyskotliwego w efekcie wrócił do domu z niczym twierdząc ze ...on nie wie co on nie ma pomysłu....wiec późnym wieczorem powiedziałam ze miałam dziś ochote kupić sobie jakis srebrny łańcuszek .....w efekcie pytając dziś rano czy bierze nasza karte do bankomatu stwierdził ze mu niepotrzebna a nie ma grosza przy duszy :o ja sie zastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna_Monia
wiecie co mi kupił ? worek na ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna_Monia
Kupił też stringi ale dla teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna_Monia
przed wyjściem do pracy zrobił mi kanapki i polał je spermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna asia
Matko, to kup sobie ten łańcuszek i nie narzekaj...ciesz się, że masz chłopa w domu, mój dzisiaj pojechał w delegację, wróci za 10 dni na weekend i potem znowu wyjeżdża, też się kłóciłam z nim o pierdoły, a teraz będę sama wieczorami, nie wiem, jak to zniosę, dotąd nie wyjeżdżał na tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDYBYM MIAŁA JAK TY TO ZAPEWNE BYM SIE NIE PRZEJMIOWAŁA JAK TO NAZWAŁAŚ PIUERDOŁAMI ALE NIE MAM TAK JAK TY WIEC ON MOZE WYKAZAĆ SIE INWENCJA JAKĄKOLWIEK BO JA SIE WYKAZUJE BARDZO CZESTO... sory za caps locka sie wcisnął zapisuje zawsze co by chcia.l i jak tylko mam okazje i gotówke to spełniam jego ze tak powiem małe marzenia a on ? shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×