Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościk

Zaburzenia płci?!

Polecane posty

Gość gościk

Wczoraj spodobała mi się kobieta. Słuchałam jej wystąpienia.Nagle poczułam, że mi się podoba. Zrobiło mi się strasznie dziwnie. Potem poszperałam w pamięci i przypomniałam sobie podobną sytuację. Wtedy było jeszcze gorzej - miałam ochotę pocałować moją koleżankę. Parę dni później mi przeszło i jakoś o tym zapomniałam. Teraz mi się przypomniało. Od roku jestem mężatką. Nie wiem, co się dzieje. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Naczelny..., czy jak nie masz kobiety przez jakiś czas to Ci się chłopców zachciewa? Perwersja Orientacji, ...cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w tym swieciee
Ja dzis mialam taka sytuacje, Bylam na zakupuach.I zobaczylam mloda dziewczyne- kasjerke.Tak sie zestresowalam,chyba mi sie spodobala.Zrobilo mi sie goraco. Ja czesto mam takie mysli o calowaniu z dziewczyna. A mam 26 lat i nie mam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne pytanie
Faceci nigdy jakoś specjalnie mi się nie podobali. Bywałam zakochana i zauroczona, ale nigdy nie oglądałam się za facetami na ulicy, b. rzadko odbierałam ich jako przystojnych. Za to chodziłam w spodniach a w towarzystwie koleżanki bardziej kobiecej przybierałam postawę "męską" (nosiłam bagaże, wspierałam, załatwiałam itp.). Bardzo rzadko czuję swoją kobiecość. Zawsze określałam się słowem "człowiek" nie kobieta. Przykro mi ze względu na męża i nie wiem, co się dzieje. samotna To chyba podobna sprawa. Choć nigdy nie miałam ochoty na kobietę... póki co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w tym swieciee
Podobnie. Ze ciagle w glowie chodzi mi o calowanie sie z kobieta. Jestem w towarzystwie osoby czyli faceta z ktorym moge to zrobic( pocalowac sie przytulic) ale tego nie zrobie i przy nim takich mysli niemam.Ale jak juz jak jestem z kims z klezanka to te mysla kraza mi w glowie. Takie dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne pytanie
zastanawiałam się ostatnio: orientacja mi się zmienia? - będę lesbijką jestem bi? jestem trans :( Na razie się z tego śmieję, ale co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w tym swieciee
Ja tez sie nad tym zastanawiam czy nie zmienia mi sie orientacja. Wiem ii czuje ze podobaja mi sie faceci.Ale zaczely pocigac mnie kobiety. Ta dzisiejsza sytuacja w skelpie mnie zmartwila .Co sie ze mna stalo.A wcale ta dziewczyna nie byla ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne pytanie
Jest tu jakiś lekarz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×